OKEx integruje Lighting Network

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • OKEx w przyszłym kwartale zintegruje Lighting Network.

  • Wprowadzenie LN znacznie przyspieszy koszta i czas transakcji.

  • OKEx jest jedną z pierwszych giełd, które zintegrowały Lighting Network

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Giełda kryptowalut OKEx ogłosiła integrację kolejnego projektu promującego kryptowaluty – Bitcoin Lightning Network. W ten sposób platforma skupi się na obniżeniu opłat za transakcje i skróceniu czasu ich realizacji.

OKEx ma zintegrować Bitcoin Lightning Network w przyszłym kwartale. Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym, prace skupią się na zmniejszeniu opłat i czasu transakcji, poprawiając tym samym doświadczenia użytkowników na platformie. Integracja podkreśli również cel OKEx, jakim jest dalszy rozwój ekosystemu Bitcoina.

Rolą LN jest bycie protokołem płatności blockchaina BTC, przekazującego transfery pomiędzy uczestniczącymi węzłami poprzez system peer-to-peer, który znacznie redukuje opłaty i czas.

Najnowszy projekt OKEx opiera się na przekonaniu, że adopcja BTC jest na dobrej drodze, a co za tym idzie co raz więcej użytkowników wchodzi w interakcję z blockchainem sztandarowej kryptowaluty. W związku z tym rosną koszty i czas transakcji. Według OKEx, średnia opłata za przesłanie BTC w łańcuchu przekracza 10 USD, a jej wykonanie zajmuje od 10 do 30 minut. To zniechęca wielu użytkowników do korzystania z sieci. Celem Integracji Lightning Network jest umożliwienie użytkownikom wysyłanie i odbieranie Bitcoinów w czasie niemal rzeczywistym i przy zerowych kosztach. Dyrektor generalny firmy Jay Hao skomentował najnowszy ruch w następujący sposób:

OKEx jest niezwykle dumny, że jest jedną z pierwszych głównych giełd, która zintegrowała Lightning Network.

Współzałożycielka i dyrektor generalny Lightning Labs – Elizabeth Stark, dodała:

Integracja Lightning w OKEx oznacza wielki krok dla jej użytkowników i całej społeczności Bitcoin, umożliwiając natychmiastowe, globalne, tanie transakcje. Przywództwo OKEx w przyjęciu Lightning pomoże przynieść Bitcoin do następnego miliarda ludzi na całym świecie.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!