Binance.US mianuje nowego prezesa przed IPO

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Giełda kryptowalutowa Binance.US powołała nowego prezesa, po tym jak jej dyrektor generalny zrezygnował z pełnienia tej funkcji po zaledwie kilku miesiącach.

  • Były dyrektor wykonawczy Ant Group i Uber, Brian Shroder, będzie nadzorował strategię, realizację, pozyskiwanie funduszy, rozwój biznesu i korporacji Binance.US.

  • Shroder powiedział, że „z niecierpliwością czeka na możliwość podzielenia się naszą ekscytującą historią z szerszą społecznością inwestycyjną, gdy rozpoczniemy naszą podróż w kierunku IPO."

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Giełda kryptowalutowa Binance.US mianowała nowego prezesa, po rezygnacji jej dyrektora naczelnego po zaledwie miesiącach pracy.

Sponsorowane

Sponsorowane

Były dyrektor wykonawczy Ant Group i Uber, Brian Shroder, będzie nadzorował strategię, realizację, pozyskiwanie funduszy, biznes i rozwój korporacyjny Binance.US. Będzie on również odpowiedzialny za zarządzanie jego aspektami prawnymi, zasobami ludzkimi oraz funkcjami produktu i technologii, podała firma.

Shroder był szefem działu rozwoju i globalnych partnerstw w Ant Group, nadzorując również operacje firmy w Azji Południowo-Wschodniej. Wcześniej przez kilka lat pełnił funkcję szefa strategii i rozwoju biznesu dla Ubera w regionie Azji i Pacyfiku.

Sponsorowane

Sponsorowane

Shroder powiedział, że:

Z niecierpliwością czeka na możliwość podzielenia się naszą ekscytującą historią z szerszą społecznością inwestycyjną, gdy rozpoczniemy naszą podróż w kierunku IPO.

IPO pomimo kontroli

Amerykańska giełda dzieli nazwę z Binance Holdings, a jej dyrektor generalny Changpeng Zhao jest prezesem zarządu w Binance.US. Zhao powiedział ostatnio, że Binance.US zamknie rundę finansowania z „renomowanymi inwestorami”. Stwierdził również, że amerykański biznes, uruchomiony w 2019 roku, planuje wejść na giełdę.

Opierając się na naszej obecnej trajektorii, uważam, że możemy mieć niezwykle udane IPO w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat.
– Prognozował Shroder.

Dodatkowo, Binance.US ma nadzieję zamknąć swoją “pierwszą rundę zalążkową do końca roku”, powiedział.

Pomimo swoich ambicji, Binance Holdings znalazł się ostatnio pod dużą lupą kontrolną na całym świecie. Na przykład, stoi przed dochodzeniem Departamentu Sprawiedliwości USA w sprawie tego, czy jej platforma ułatwiała pranie pieniędzy lub unikanie płacenia podatków.

Regulatorzy finansowi z kilku krajów również ogłosili dochodzenia i zażądali, aby giełda zaprzestała działalności w ramach ich jurysdykcji. To właśnie rosnąca presja związana z kontrolą regulacyjną doprowadziła byłego dyrektora generalnego Binance.US Briana Brooksa do rezygnacji po zaledwie kilku miesiącach urzędowania.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Nick jest profesorem umiejętności komunikacji ustnej i specjalistą w dziedzinie nauki o danych w Budapeszcie na Węgrzech. Posiada tytuł magistra w dziedzinie analityki biznesowej. Jest stosunkowo spóźniony w dziedzinie kryptowalut i technologii blockchain, ale intryguje go ich potencjalne wykorzystanie gospodarcze i polityczne. Najlepiej można go opisać jako optymistycznego środkowo-lewicowego sceptyka.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz