NEM rośnie po dużych aktualizacjach i planach airdropa

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • NEM ogłosił swoje najnowsze aktualizacje projektu.

  • Po ogłoszeniu cena wzrosła o 10%.

  • Airdrop NEM XYM zaplanowano na 12 marca 2021r.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Weteran zajmujący miejsce w top 20 NEM (XEM) ogłosił najnowszą aktualizację blockchaina, która obejmuje airdropa dla posiadaczy tokenów XEM.

Projekt z top 20 NEM (XEM) ogłosił najnowszą aktualizację blockchaina, która obejmuje airdropa do posiadaczy tokenów XEM. Cena wzrosła w sobotę, przedłużając tygodniowy trend.

NEM może nie być wisienką na tygodniowym torcie pod względem popularności projektów kryptowalut. Jednak blockchainowy weteran istnieje dłużej niż większość projektów z pierwszej setki.

Po spokojnym początku w 2021 roku projekt ogłosił niedawno swoje najnowsze ulepszenia projektu do wersji o symbolu 0.10.0.8.

To wydanie obejmuje zmiany w Core, REST i SDK, które mają na celu naprawianie problemów P1 i P2 w projekcie. Wydania koncentrują się również na ulepszeniach bezpieczeństwa w ramach przygotowań do uruchomienia sieci głównej.

Airdrop dla posiadaczy

Zespół przygotowuje się obecnie do uruchomienia swojej sieci głównej. Zespół ogłosił również zrzut tokenów (XYM) do posiadaczy XEM. Migawka kwalifikująca się do zrzutów zostanie wykonana na wysokości bloku 3.105.500. Migawka ma nastąpić około 2021-03-12 00:50 (UTC).

Najpopularniejsza na świecie scentralizowana giełda kryptowalut, Binance, ogłosiła, że ​​będzie wspierać airdropa XYM do posiadaczy XEM. Użytkownicy Binance nie muszą nic robić, ponieważ Binance zajmie się tym procesem i automatycznie zasili tokeny na portfelach psiadaczy.

Ogłoszenie aktualizacji przez zespół przyniosło pozytywną akcję cenową dla NEM. XEM wzrósł o prawie 10% po aktualizacji. Cena prawdopodobnie wzrośnie dalej, gdy posiadacze i handlowcy kryptowalut będą przygotowywać się do airdropa, którego oczekuje się w przyszłym tygodniu.

Źródło: Tradingview

Wcześniej NEM współpracował z Bankiem Litwy. Bank wyemitował cyfrową monetę kolekcjonerską opartą na łańcuchu blokowym NEM. Bank Litwy wyemitował 24 000 tokenów cyfrowych i 4 000 srebrnych monet kolekcjonerskich LBCOIN.

Firma nawiązała również współpracę z firmą turystyczną Travala.com na początku 2020r. Dzięki współpracy Travala zaoferowała do 40% zniżki dla posiadaczy XEM. Posiadacze XEM, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem witryny przy użyciu tokenów jako płatności, otrzymają zniżkę.

Jednak z projektu nie wyszło nic poza tym. Waluta XEM zajmuje 14 miejsce z kapitalizacją rynkową w wysokości 6,8 miliarda USD. Wszystkie oczy będą skierowane na NEM, aby zobaczyć, czy projekt może się powieść i rozwinąć po uruchomieniu sieci głównej w tym roku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now