Następne wybicie Ripple (XRP) może przekroczyć 1 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • XRP wybił się z symetrycznego trójkąta.

  • XRP prawdopodobnie znajduje się w ostatniej podfali przedłużonej, byczej fali 3.

  • Kryptowaluta powinna wzrosnąć co najmniej do 0,89 USD i prawdopodobnie do 1,19 USD.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Od momentu osiągnięcia szczytu na 0,79 USD w dniu 24 listopada, cena Ripple (XRP) konsoliduje się wewnątrz symetrycznego trójkąta.

XRP powinien wybić się z tego trójkąta i wzrosnąć w kierunku poziomów oporu podanych poniżej.

Konsolidacja po szczycie

Cena XRP spadała od momentu osiągnięcia szczytu na 0,79 USD w dniu 24 listopada.

Z wyjątkiem pierwszych dwóch dni po osiągnięciu szczytu, spadek nie był gwałtowny, a cena konsolidowała się w zakresie od 0,55 do 0,65 USD.

Wskaźniki techniczne są neutralne, lekko bycze:

  • RSI utworzył ukrytą byczą dywergencję i znajduje się powyżej 50.
  • Histogram MACD maleje, ale jego linia jest znacznie powyżej 0.
  • Oscylator stochastyczny porusza się w dół, ale nie utworzył jeszcze niedźwiedziego krzyża.
Wykres XRP dzięki Tradingview

Krótkoterminowe interwały zapewniają bardziej optymistyczną perspektywę. XRP jest notowany wewnątrz symetrycznego trójkąta, odkąd osiągnął poprzedni szczyt i jest obecnie bardzo blisko linii oporu.

Linia ta pokrywa się również z poziomym obszarem oporu na 0,625 USD, więc wybicie powyżej niego prawdopodobnie wywołałoby gwałtowny ruch w górę.

Zarówno RSI, jak i MACD wspierają tę możliwość wybicia, które prawdopodobnie doprowadziłoby do celu na 0,79 USD, a prawdopodobnie nawet wyżej.

Wykres XRP dzięki Tradingview

Poziomy długoterminowe

Tygodniowy wykres dla Ripple pokazuje, że jeśli wybicie się powiedzie, to następny obszar oporu znajduje się aż na 1,34 USD, czyli na poziomie zniesienia 0,382 Fib mierzonego na podstawie rekordu wszech czasów.

MACD, RSI i oscylator stochastyczny wspierają możliwość tego rajdu, nawet jeśli pokazują, że jest on wykupiony.

(Uwaga: wykres logarytmiczny służy do lepszej wizualizacji dużych wahań cen.)

Wykres XRP dzięki Tradingview

Liczba fal XRP

Kryptowalutowy trader @Thetradinghubb nakreślił wykres XRP, stwierdzając, że cena znajduje się wewnątrz symetrycznego trójkąta, z którego prawdopodobne jest wybicie.

Źródło: Twitter

Liczba fal dla Ripple pokazuje możliwy stosunek 1-2 / 1-2, wewnątrz którego XRP znajduje się obecnie w fali 3 (pokazana na biało poniżej) i rozpoczęło podfalą 5 (pomarańczowa).

Wybicie z kanału równoległego i kolejny test (zielona strzałka) sugeruje, że ruch w górę jest impulsywny.

Są dwa główne cele dla górnej części tego ruchu: 0,89 USD (4,61 Fib przedłużenie podfali 1) i 1,19 USD (długość podfali 1-3 rzutowanych do 4).

Podczas gdy drugi cel wydaje się nieco bardziej prawdopodobny ze względu na bliskość opisanego wcześniej długoterminowego poziomu oporu, to jednak nie możemy dokładnie określić celu dla szczytu, zanim ruch nie zacznie się rozwijać.

Wykres XRP dzięki Tradingview
Wykres XRP dzięki Tradingview

Konkluzja

Podsumowując, cena XRP powinna kontynuować ruch w górę ponad symetryczny trójkąt i wzrosnąć co najmniej w kierunku 0,89 USD i prawdopodobnie aż do 1,19 USD.

Aby zapoznać się z poprzednią analizą Bitcoina przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now