Najstarszy amerykański sklep z winem akceptuje kryptowaluty, w tym DOGE

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Sklep z winami Acker ogłasza możliwość korzystania z kryptowaluty na swoich aukcjach.

  • Acker do obsługi transakcji będzie wykorzystywał procesor płatności kryptowalutowych BitPay.

  • Na aukcjach akceptowane są również stabilne kryptowaluty, takie jak BUSD, GUSD i PAX.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Legendarny sklep z winami, Acker, ponownie tworzy historię. Ogłosił on, że obecnie jego aukcje można opłacać kryptowalutami.

Kolejny dzień i kolejne wielkie nazwisko w branży alkoholowej zanurza palce w branży kryptowalutowej. Acker, najstarszy sklep z winami w Stanach Zjednoczonych, jest kolejnym, który ogłosił, że będzie akceptować kryptowalutę jako płatność.

Założony w 1820 roku, Acker jest również największym domem aukcyjnym rzadkich i szlachetnych win w Ameryce Północnej. Dla domu aukcyjnego Acker, jest to kolejny w ciągu wielu rekordów i historycznych pierwszych kroków w branży winiarskiej.

Zwrócenie się ku walutom cyfrowym

Obecnie, po osiągnięciu 1,3 miliarda dolarów ze sprzedaży w zeszłym roku, Acker przechodzi na waluty cyfrowe.

Prezes firmy Acker, John Kapon, powiedział, że “kryptowaluty nie są już przelotną modą, a jako jedna z najstarszych licencjonowanych firm w Ameryce, Acker z dumą akceptuje tę nowatorską formę płatności, ponieważ kontynuujemy ewolucję w naszym trzecim wieku jako firma.” Kapon dodał ponadto:

Kryptowaluty są tutaj, aby pozostać i jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować te dodatkowe opcje płatności w tym ciągle zmieniającym się i przekształcającym się świecie. Z niecierpliwością czekamy na rozwój naszej już solidnej sieci miłośników wina i na kolejne ekscytujące ogłoszenia w przestrzeni cyfrowej już wkrótce.

Dom wywołał wielkie poruszenie w 2008 roku, kiedy dokonał swojej pierwszej sprzedaży w Azji, po tym jak rynek został uwolniony od zaporowych ceł na alkohol. Sprzedaż przyniosła ponad 8 milionów dolarów netto i ugruntowała ich pozycję na szczycie rynku wina.

Ich pozycja na szczycie stała się jeszcze bardziej solidna, po tym jak stali się pierwszą firmą aukcyjną, która osiągnęła 100 milionów dolarów przychodu. Firma przekroczyła również próg 1 miliarda dolarów w przychodach z aukcji w 2018 roku.

Współpraca z BitPay

Przejście na kryptowaluty będzie możliwe dzięki wykorzystaniu procesora płatności kryptowalutowych BitPay. BitPay będzie otrzymywał płatności w imieniu domu aukcyjnego, a następnie konwertował je na waluty fiat.

Acker stwierdził, że w pierwszej kolejności będą akceptować Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) i Dogecoin (DOGE). Na aukcjach akceptowane są również stablecoiny takie jak BUSD, Gemini Dollar (GUSD) i PAX.

W międzyczasie, Acker nie jest pierwszą marką alkoholową, która wprowadza się na rynek. W zeszłym tygodniu irlandzka firma Whiskey Kinsale Spirits ogłosiła, że przeprowadzi aukcję rzadkich win.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Matthew De Saro is a journalist and media personality specializing in sports, gambling, and statistics. Before joining BeInCrypto, his work was featured on Fansided, Forbes, and OutKick. With a background in statistical analysis and a love of writing, he takes an outside-the-box approach to reporting news.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now