Miss Universe Thailand 2021 będzie pierwszym na świecie konkursem urody NFT

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Miss Universe Thailand 2021 będzie pierwszym konkursem urody, w którym częścią wydarzenia będą NFT.

  • Konkurs został zorganizowany we współpracy z platformą wymiany kryptowalut Bitkub.

  • Umowa zapewni fanom kolekcje NFT, a także zapłaci zwycięzcy konkursu w cyfrowych aktywach.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Bitkub Group nawiązała współpracę z Miss Universe Thailand, aby wprowadzić do konkursu niewymienne tokeny (NFT).

Sponsorowane

Sponsorowane

Nadchodzący konkurs Miss Universe Thailand 2021 będzie pierwszym tego typu wydarzeniem, w którym pojawią się NFT. Konkurs nawiązał współpracę z Bitkub Capital Group Holdings, tajską giełdą kryptowalut, której celem jest wypełnienie luki między “użytkownikami nietechnicznymi” a blockchainem. Giełda zapewnia portfele wielu kryptowalut i jest zaprojektowana tak, aby była łatwa w obsłudze.

Teraz, Bitkub Group wprowadza blockchain do konkursów urody z NFT i rozwiązaniami w zakresie aktywów cyfrowych.

Sponsorowane

Sponsorowane

Bitkub wprowadza blockchain do konkursów piękności

Zgodnie z oświadczeniem, w następstwie pandemii COVID-19, konkurs Miss Universe Thailand 2021 “ma na celu przywrócenie jego roli jako latarni nadziei i zaufania dla mas, jednocześnie wzmacniając wiarę poprzez koncepcję ‘Power of Passion'”. Zwyciężczyni konkursu będzie reprezentować swój kraj podczas Miss Universe 2021 w Eilat, w Izraelu.

Bitkub Group zapewni uczestniczkom dostęp do swojej Bitkub Academy, aby mogły kształcić się w zakresie kryptowalut i technologii blockchain. Dodatkowo, Bitkub doda NFT do konkursu poprzez kolekcjonerskie cyfrowe karty każdej uczestniczki konkursu. Zwycięzca otrzyma również cyfrowe aktywa jako część swojej puli nagród.

W oświadczeniu, założyciel i dyrektor generalny Bitkub Capital Group Holdings Co., LTD, Topp Jirayut Srupsrisopa, powiedział:

Współpraca ta zbiega się z naszym silnym przekonaniem, że pasja może być potężną siłą napędową, która zmienia życie człowieka, jak również świat, na lepsze, podobnie jak Bitkub Group wierzy, że technologia blockchain zrewolucjonizuje świat. Partnerstwo z Miss Universe Thailand, prestiżową platformą rozrywkową z kumulacją ponad dziesiątek milionów widzów, która wspiera możliwości i role kobiet w społeczeństwie, okazało się pozytywnym kierunkiem dla wspólnego wysiłku tworzenia zmian w społeczności, a także bycia głosem ludu, aby rozpalić nadzieję i inspirację.

Korona Miss Universe Thailand pojawi się również w limitowanej edycji NFT w “Morning Moon Village,” pierwszej grze play-to-earn Bitkub Chain.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Matthew De Saro jest dziennikarzem i osobowością medialną specjalizującą się w sporcie, hazardzie i statystykach. Zanim dołączył do BeInCrypto, jego prace były publikowane w Fansided, Forbes i OutKick. Z wykształceniem w analizie statystycznej i zamiłowaniem do pisania, ma nieszablonowe podejście do przekazywania wiadomości.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz