Mike Novogratz zachęca by umieść 5% swojego kapitału w BTC

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Szef Galaxy Digital Mike Novogratz powiedział, że Bitcoin (BTC) będzie nadal rósł wraz ponownym zainteresowaniem.

  • Około 50% jego własnego kapitału jest ulokowane w kryptowalutach.

  • Novogratz zasugerował, żeby nowi inwestorzy lokowali 5% swojej wartości netto w krypto.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Miliarder i byk Bitcoin Mike Novogratz powiedział, że uważa, iż każdy powinien mieć 5% swojej wartości netto w BTC.

Twierdzi również, że ma około 50% własnych pieniędzy w kryptowalutach. Dzieje się tak po największej korekcie od tygodni.

Wróżenie Novogratza

W wywiadzie dla CNN z Julią Chatterley miliarder Mike Novogratz po raz kolejny opowiedział się za Bitcoinem. We wtorek, 8 grudnia, przedstawił powody, dla których wciąż jest uparty, pomimo błyskawicznego wzrostu kryptowalut alfa do rekordowych poziomów.

Założyciel Galaxy Digital od kilku miesięcy jest optymistycznie nastawiony do wzrostu. We wrześniu powiedział, że Bitcoin będzie dalej rosnąć, jeśli więcej ludzi zrozumie, jak to działa. Powiedział, że kiedy użyteczność stanie się widoczna, inwestorzy będą się spieszyć z lokowaniem swojego kapitału.

19 października 2020 roku Mike powiedział, że BTC pęknie, gdy jego cena osiągnie 12000 USD, w tym samym czasie dołożył do swoich pozycji zakupowych. Niecałe dwa miesiące później cena oscyluje w pobliżu 18 000 USD, napotykając opór na poziomie 20 000 USD. Mimo to zaufanie inwestora wydaje się teraz uzasadnione.

Ostatnie 24 godziny były ciężkie dla BTC | Źródło: TradingView

Czy ten czas jest inny?

Tym razem, mówi Novogratz, byki będą nadal podbijały cenę. W przeciwieństwie do innych wzrostów, inwestorzy instytucjonalni będą nadal wpłacać pieniądze. Dzięki masowym zakupom od firm takich jak Microstrategy, więcej inwestorów z Wall Street zwraca na to uwagę – zasugerował.

Ponadto inwestorzy instytucjonalni poszukują alternatywnego sposobu przechowywania wartości ze złota i zabezpieczenia przed inflacją. Wiele byków twierdziło, że bitcoin prawdopodobnie utrzyma wartość w stosunku do dolara amerykańskiego, którego prawie jedna czwarta została wydrukowana w zeszłym roku.

Podobnie szef Galaxy Digital wyjaśnił, że akredytowani inwestorzy i fundusze emerytalne będą również zwracać uwagę na rozwój Bitcoina. Powiedział, że po otwarciu wrót kryptowaluty będą nadal zyskiwać na popularności i naprawdę dojrzeją za 5-10 lat.

Nowe Crypto Kids w bloku

Jednak nie tylko Bitcoin przyciąga jego uwagę. Pomyślał również, że Ethereum, choć ma więcej „polotu” niż BTC, to inwestycja, którą „lubimy”. Zauważył, że w nowych projektach kryptograficznych pojawiają się pieniądze, gdy użytkownicy i kapitał gwałtownie rosną.

Wreszcie Mike Novogratz zauważył, że czuł się komfortowo doradzając nowym inwestorom, aby lokowali 5% ich wartości netto w Bitcoinie. Jeśli chodzi o niego, powiedział, że jego ogólna ekspozycja na kryptowaluty wynosiła „prawdopodobnie 50%”.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now