Lil Moon Rockets sprzedaje ponad 8000 NFT w ciągu zaledwie dwóch tygodni

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Przestrzeń NFT zyskuje na popularności, ponieważ kolekcja o nazwie Lil Moon Rockets sprzedaje się w ponad 8000 sztuk w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

  • Aby dodać element fair play, dokładne prace sprzedane w kolekcji zostaną ujawnione dopiero po zakończeniu sprzedaży.

  • W miarę jak rynek kryptowalut się nagrzewa, obszar NFT szybko staje się jednym z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się sektorów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cyfrowa kolekcja sztuki Lil Moon Rockets sprzedaje prawie dwie trzecie swoich najnowszych NFT w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia sprzedaży.

Lil Moon Rockets lecą na Księżyc

Kolekcja niewymienialnych tokenów (NFT) o nazwie Lil Moon Rockets (LMR) sprzedała 8316 sztuk NFT w zaledwie dziesięć dni.

Binance Smart Chain (BSC) było gospodarzem sprzedaży dzieł, które Lil Moon Rockets (również nazwa zespołu stojącego za kolekcją) nazywa wektorowym pop-artem.

Każda sztuka została sprzedana za 0,5 BNB – Binance Coin – co oznacza, że ​​całkowita wartość dotychczasowej sprzedaży wyniosła nieco poniżej 1 miliona dolarów (4158 BNB) w chwili publikacji. Kawałki trafiły do ​​411 oddzielnych kolektorów (według liczby adresów), każdy ze średnią 20 LMR.

Wyjątkowo Lil Moon Rockets prowadzi „sprzedaż w ciemno”, co oznacza, że ​​dokładny wygląd, czy charakter każdego LMR nie zostanie ujawniony przed zakończeniem sprzedaży.

Zespół Lil Moon Rockets nazywa to podejście modelem „uczciwej dystrybucji”, mającym prawdopodobnie na celu powstrzymanie bogatszych kolekcjonerów NFT przed „chwytaniem” najrzadszych kawałków.

Ponadto podejście „uczciwości” rozszerza się na własność, ponieważ każda spółka NFT przyznaje swojemu ostatecznemu właścicielowi pełne prawa do użytkowania, w tym możliwość ich odsprzedaży.

Mania NFT

Przestrzeń NFT ostatnio się nagrzała. Według danych analitycznych NFT NonFungible, łączna wycena wszystkich BFT sprzedanych w zeszłym tygodniu wynosi nieco poniżej 50 mln USD. Obejmuje to ponad 44 500 transakcji sprzedaży.

Co więcej, całkowita liczba sprzedaży od momentu zarejestrowania danych wynosi 5,4 miliona, o wartości 381 milionów dolarów. Większość tej kwoty pochodzi z płatności dokonanych w Ethereum (ETH), ponieważ druga największa kryptowaluta obsługuje najwięcej rynków NFT.

Jednak popularność Ethereum, zarówno w NFT, jak i szerszej przestrzeni zdecentralizowanych finansów (DeFi), spowodowała gwałtowny wzrost opłat. Umożliwiło to zdecentralizowanym giełdom (DEX), takim jak Uniswap (UNI), podawanie niezwykle wysokich opłat, nawet do 100 USD za transakcję.

Oczywiście powoduje to, że większość transakcji jest niedostępna dla większości krypto-użytkowników. W konsekwencji wiele DEXów (i rynków NFT, które są również DEX) zmieniają swoje platformy.

Z migracji korzysta między innymi BSC. Uzasadnienie jest proste: w 2020 roku transakcje na BSC były nawet 49 razy tańsze dla DEXów niż DEX-y działające na Ethereum.

Zarówno szybkość, jak i niski koszt zapewniają idealne warunki dla sprzedaży NFT, takiej jak aukcja Lil Moon Rocks, aby kontynuować szybki wzrost wartości.

Sztuka podąża za bogactwem

Niemniej jednak trzeba coś powiedzieć o czasie tego nowego szaleństwa. Podstawowy aksjomat finansów, zgodnie z którym sztuka podąża za bogactwem, może się w tej chwili okazać prawdziwy.

Rynek kryptowalut odnotowuje rekordowy popyt. Popyt, który wywołał gwałtowny wzrost cen kryptowalut. Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut osiągnęła w zeszłym miesiącu 2 biliony dolarów, czyniąc wielu nowych milionerów.

W związku z tym ci milionerzy szukają teraz nowych sposobów wydawania swojego bogactwa. Przestrzeń NFT zbiera część z tych owoców. Co więcej, NFT są popularyzowane przez wielu celebrytów, co tylko jeszcze bardziej zwiększa ich wartość.

Na razie wydaje się, że przestrzeń może iść tylko wyżej, a Lil Moon Rockets zdecydowanie płynie na fali.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Emmanuel zainteresował się przestrzenią kryptowalut w 2013 roku jako broker. Jest krypto-entuzjastą, przedsiębiorcą i inwestorem, który zbudował i prowadził kilka projektów i społeczności w branży. Jest prezesem i współzałożycielem Provence Intelligence, butikowej firmy konsultingowej zajmującej się kryptowalutami, której celem jest wypełnienie luki między kryptowalutami i przestrzenią DLT a tradycyjnym światem. Jego zainteresowania obejmują DeFi, nie-blockchainowe DLT i przestrzeń syntetycznych produktów pochodnych.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now