Legenda piłki nożnej Ronaldinho wypuszcza kolekcję NFT z INFLUXO

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Legenda brazylijskiej piłki nożnej Ronaldinho, we współpracy z INFLUXO, wprowadza na rynek limitowaną kolekcję niewymienialnych tokenów (NFT).

  • Siedem unikalnych NFT z kolekcji "INFLUXO x Ronaldinho" będzie dostępnych na aukcji rynku INFLUXO.

  • Oprócz NFT, zwycięzcy będą mogli wykupić szansę na osobistne spotkanie z Ronaldinho, które odbędzie się w przyszłym roku w Dubaju.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Legenda brazylijskiej piłki nożnej, Ronaldinho, we współpracy z kreatywnym studiem INFLUXO, wprowadza na rynek limitowaną kolekcję niewymienialnych tokenów (NFT).

Sponsorowane

Sponsorowane

Siedem unikalnych NFT z kolekcji “INFLUXO x Ronaldinho” będzie dostępnych na aukcji na zintegrowanym rynku INFLUXO. Oprócz NFT, zwycięzcy będą mogli wykupić szansę na osobistne spotkanie z Ronaldinho w Dubaju w przyszłym roku. Oferta obejmuje bilet lotniczy w obie strony oraz dwudniowy pobyt w hotelu, a także uroczystą kolację i spotkanie twarzą w twarz z Ronaldinho.

Każdy licytujący musi okazać dowód posiadania środków w portfelu na początku aukcji, aby móc złożyć ofertę. Licytujący muszą również złożyć minimalną ofertę początkową w wysokości 10 000 USDT.

Sponsorowane

Sponsorowane

Po ostatniej godzinie zamknięcia aukcji nastąpi dogrywka. W tym momencie, oferty wymagają tylko 10% przyrostu w stosunku do aktualnej ceny. Ostateczna i najwyższa oferta wygrywa aukcję. Po rozstrzygnięciu, zablokowane pieniądze wszystkich pozostałych oferentów są zwracane.

INFLUXO

“INFLUXO x Ronaldinho” to pierwsza kolekcja stworzona i oferowana przez INFLUXO. Firma mówi o sobie:

Naszą główną funkcją jest służenie jako zaufany partner dla wpływowych klientów, dostarczając kompletne rozwiązania w zakresie zasobów cyfrowych, aby stworzyć unikalne doświadczenie NFT dla gwiazd sportu, rozrywki i ich fanów.

INFLUXO jest w stanie to osiągnąć dzięki “współpracy z najlepszymi twórcami, aby stworzyć indywidualnie wykonane arcydzieła”, które następnie może sprzedawać na swoim rynku. INFLUXO Marketplace posiada solidne systemy płatności, własny portfel NFT oraz zabezpieczoną historię licytacji. Platforma jest wspierany przez zespół inwestorów, w skład którego wchodzi grupa inwestycyjna INBlockchain oraz platforma handlu aktywami cyfrowymi BigONE.

Krajowa liga NFT

Podczas gdy Ronaldinho – ikona piłki nożnej – zawiera swoją własną umowę NFT, brazylijska liga piłki nożnej niedawno zrobiła to samo. Brazylijska Narodowa Federacja Piłkarska (CBF) nawiązała współpracę z turecką firmą Bitci w celu uruchomienia nowej kolekcji NFT i tokenów dla fanów.

Tokeny fanów działają jako kryptowaluta klubu i mogą być wymieniane w celu zakupu przywilejów dla VIP-ów. Obejmują one głosowanie nad oficjalnymi decyzjami zespołu, zakup towarów, a nawet spotkania z zawodnikami. Jak na razie nie ma oficjalnych informacji na temat tego, kiedy tokeny i NFT będą dostępne do kupienia.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Nick jest profesorem umiejętności komunikacji ustnej i specjalistą w dziedzinie nauki o danych w Budapeszcie na Węgrzech. Posiada tytuł magistra w dziedzinie analityki biznesowej. Jest stosunkowo spóźniony w dziedzinie kryptowalut i technologii blockchain, ale intryguje go ich potencjalne wykorzystanie gospodarcze i polityczne. Najlepiej można go opisać jako optymistycznego środkowo-lewicowego sceptyka.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz