Ledger Live wprowadza wsparcie dla Polkadot (DOT)

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Ledger Live wprowadza wsparcie dla stakingu Polkadot (DOT).

  • Jest to piąta moneta, którą użytkownicy Ledger Live mogą wykorzystywać do stakowania

  • W sieci stakowane jest już ponad 24 mld USD w DOT.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Producent portfeli sprzętowych Ledger, właśnie dodał Polkadot do swojej szerokiej gamy obsługiwanych tokenów. Ledger pozwoli użytkownikom na bezpośrednie stakowanie DOT, zwiększając tym samym możliwość stakowania do pięciu tokenów.

Integracja Polkadot z Ledgerem

Polkadot (DOT) urósł do rangi jednego z najbardziej znaczących blokchainów na świecie. Tylko w tym roku cena DOT wzrosła o ponad 360%, podnosząc jego całkowitą kapitalizację rynkową do ponad 34,17 miliarda dolarów.

Utworzony w 2014 roku Ledger jest producentem portfeli na cyfrowe aktywa. Ledger Live to aplikacja, która pozwala zarządzać aktywami trzymanymi na Ledgerze. Od teraz możesz użyć swojego portfela Ledger Nano S lub X do łączenia się z siecią i stakowania DOT. Oprócz przechowywania aktywów kryptowalutowych, Ledger Live pozwala użytkownikom na monitorowanie zasobów, bez fizycznego dostępu do urządzenia.

Integracja Polkadot z Ledger Live oznacza, że użytkownicy mogą bezpiecznie przechowywać klucze w systemie Ledger, jednocześnie zarządzając swoimi kontami i wykonując działania stakingowe w jednej, wygodnej aplikacji. Może to być szczególnie korzystne dla nowych posiadaczy DOT, którzy chcą stakować swoje monety bez utraty kontroli nad kluczami prywatnymi.

Polkadot – DOT – stał się oficjalnie piątą monetą, którą użytkownicy Ledger Live mogą wykorzystywać do stakowania. W ostatnim czasie DOT znajduje się w czołówce najlepiej radzących sobie kryptowalut.

DOT radzi sobie świetnie

W nowy rok aktywo weszło na poziomie ok. 8 dolarów, jednak w kolejnych miesiącach w pełni wykorzystało hossę. Pomimo niewielkiego cofnięcia podczas zeszłotygodniowego krachu, DOT wciąż znajduje się 350 procent wyżej niż YTD, które obecnie przekracza 36 dolarów.

Według stakingrewards.com, token jest również drugą najczęściej używaną monetą do stakingu. W sieci stakowane jest już ponad 24 mld USD w DOT i brakuje zaledwie miliardy dolarów, aby wyprzedzić Cardano (ADA). Aktualnie stakowane jest aż 64% podaży DOT.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now