Najlepsze grupy kryptowalutowe z sygnałami tradingowymi na Telegramie w 2021

Udostępnij artykuł

Tzw. sygnały to pomysły tradingowe przekazywane przez (najczęściej) doświadczonych traderów kryptowalut na zakup lub sprzedaż określonej kryptowaluty po określonej cenie lub w określonym czasie. Sygnały handlowe kryptowalut mogą opierać się na kilku czynnikach, w tym aktualnościach, analizie technicznej i aktualnych nastrojach rynkowych czy analizie fundamentalnej. Korzystając z właściwego źródła sygnałów tradingowych, świadomy gracz na rynku kryptowalut może otworzyć sobie drzwi do znacznych zysków, ulepszając swoją własną strategię handlową.

W tym artykule:

Czym są sygnały tradingowe dla kryptowalut?

Czy sygnały są dobre dla traderów?

Dlaczego Telegram jest preferowaną platformą dla grup sygnałowych

Darmowe sygnały tradingowe na Telegramie

Zarabianie na sygnałach do handlu kryptowalutami

Beincryptocommunity

321 Crypto

TRQPro

Czym są sygnały tradingowe dla kryptowalut?

Usługa udostępniania sygnałów handlowych prowadzona jest zwykle przez grupę doświadczonych traderów i analityków, którzy wydają zalecenia dotyczące kupowania i sprzedaży, czyli ogólnie handlu kryptowalutami w celu maksymalizacji zysków.

Najlepsze sygnały kryptowalut są bardzo popularne, ponieważ prowadzący te grupy tradingowe wykonują większość pracy. Jednak to każdy użytkownik samodzielnie musi zarządzać swoimi kontami i zachować czujność po otwarciu transakcji.

Chociaż możesz po prostu przejrzeć daną grupę sygnałową i dołączyć do niej, powinieneś także wiedzieć, jak działa handel kryptowalutami – przynajmniej w podstawowym stopniu. Powinieneś również upewnić się, że twoje transakcje są skutecznie zabezpieczone i stosować odpowiednie praktyki zarządzania ryzykiem.

Wiele grup tradingowych z rynku kryptowalut pobiera od swoich członków miesięczne opłaty za dostęp. Dlatego ważne jest, aby przed dokonaniem płatności przeprowadzić należytą kontrolę, a także rozważyć przede wszystkim skorzystanie z darmowych kanałów z sygnałami do handlu kryptowalutami.

W topowe kryptowaluty w 2021 roku możesz zainwestować za pośrednictwem polecanej przez nas platformy StormGain. Dodatkowo, przy spełnieniu określonych warunków każdy użytkownik może otrzymać nawet 25 dolarów na handel oraz dostęp do unikalnej grupy tradingowej BeInCrypto z analizami i sygnałami do handlu kryptowalutami.

Dołącz do giełdy StormGain już teraz i zacznij swoją przygodę z handlem kryptowalutami.

Czy sygnały są dobre dla traderów?

  • Najbardziej znaczącą zaletą sygnałów jest to, że dostarczają one cennych danych tradingowych swoim członkom. Dzięki informacjom, które dostarczają, możesz efektywnie zarządzać swoimi cyfrowymi finansami.
  • Dzięki sygnałom nauczysz się, jak używać stop loss, ustawiać cele zleceń i odpowiednie punkty wejścia i wyjścia w transakcję, aby zmaksymalizować zyski.
  • Dedykowane grupy sygnałowe dostarczają zwykle bardziej szczegółowych informacji niż te, które można uzyskać za darmo w sieci lub poprzez analizy w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook).

Dlaczego Telegram jest preferowaną platformą dla grup sygnałowych

Wybór Telegrama jako przystani dla handlu kryptowalutami wynika przede wszystkim z rozmiaru społeczności tradingowej, która korzysta z tego sposobu komunikacji, przez co staje się to najlepszym narzędziem do przekazywania wiadomości szerokiemu gronu odbiorców.

Telegram bardziej koncentruje się na prywatności niż inne aplikacje komunikacyjne. Można także w łatwy sposób użyć zautomatyzowanych narzędzi do przesyłania wiadomości – opcje są zdecydowanie lepsze, niż to, co możesz uzyskać np. na WhatsAppie. Traderzy mogą korzystać z RSS i automatycznych botów, aby przekazywać sygnały handlowe i udostępniać je członkom swoich grup.

Darmowe sygnały tradingowe na Telegramie

  • Zazwyczaj grupy sygnałowe pobierają opłaty przed zezwoleniem na dołączenie do ich kanału. Oczywiście, biorąc pod uwagę ich wiedzę i wagę przekazywanych przez nich informacji (przynajmniej w większości grup), jest poniekąd zrozumiałe, że będą chcieli na tym skorzystać. Ważne jednak, aby przeprowadzić własne dochodzenie – czasem całkowicie przypadkowe osoby mogą próbować skusić użytkowników na płatne grupy, których sygnały są zmyślone i nie mają żadnej realnej wartości.
  • Istnieją jednak również grupy Telegram o kryptowalutach, które umożliwiają swobodny i darmowy dostęp do sygnałów tradingowych. Darmowe opcje są atrakcyjne, ponieważ pozwalają zaoszczędzić środki, ale czasem możesz nie uzyskać takiego poziomu dokładności, jaki zapewnia płatny dostawca sygnałów handlowych.

Pamiętaj, że niektórzy operatorzy kanałów tradingowych prowadzą oszukańcze interesy. Niektórzy z nich płacą innym traderom, podczas gdy inni po prostu korzystają z Internetu, kradnąc sygnały, które zostały opublikowane gdzie indziej i niejako odsprzedając je. Prawdziwi dostawcy sygnałów kryptowalutowych oferują wysokiej jakości informacje i pokrywają swoje koszty, reklamując się na innych popularnych kanałach w mediach.

Zarabianie na sygnałach do handlu kryptowalutami

Twoje potencjalne zyski zależą od sposobu handlu, strategii zarządzania kapitałem i tego, ile włożysz. Dostawcy sygnałów tradingowych są świetni dla początkujących inwestorów, którzy nie wiedzą zbyt wiele o dynamice rynku kryptowalut, i zapewnią doskonały sposób nauczyć się podstaw.

Sygnały pomogą dowiedzieć się, co kupić, jak dokonać inwestycji i jak osiągnąć oraz zabezpieczyć zysk. Jednak jeśli chodzi o zarobki, trudno jest oszacować wyniki. Zasadniczo, grupy sygnałowe w świecie kryptowalut są często kwestionowane, ponieważ samodzielnie HODLując nieraz osiągnąć można nawet lepsze rezultaty. Niezależnie od tego jedną ważną rzeczą, której będziesz potrzebować do zarabiania pieniędzy, jest odpowiednia wiedza – coś, w czym kanały kryptowalutowe na Telegramie nieraz pomogą.

Giełda StormGain posiada większość najpopularniejszych kryptowalut do handlu.

Bez zbędnej zwłoki przejdźmy więc do subiektywnego opisu kilku najlepszych kanałów o kryptowalutach na Telegramie z sygnałami tradingowymi!

1. BeInCrypto Community

Kluczowe cechy BeinCrypto Community:

  • BeinCrypto Community to społeczność tradingowa zarządzana przez grupę ekspertów handlowych z BeInCrypto.com. BeinCrypto to jeden z najczęściej odwiedzanych na świecie serwisów informacyjnych o kryptowalutach, który koncentruje się na obiektywnych raportach w czasie rzeczywistym o nowościach kryptowalutowych i analizie technicznej. Nasz kanał to społeczność entuzjastów kryptowalut i traderów.
  • BeinCrypto Community znacznie różni się od innych dostawców z naszej listy. Społeczność handlowa zapewnia imponujące treści od doświadczonych traderów, których analizy możesz także przeczytać na łamach BeInCrypto.pl, a także wiadomości w czasie rzeczywistym oraz inne sygnały handlowe i samouczki.
  • Szkolimy członków, aby stali się profesjonalnymi inwestorami poprzez połączenie treści edukacyjnych, recenzji projektów i transmisji na żywo. Transmisje na żywo pełnią funkcję cotygodniowych podsumowań rynkowych, które zapewniają naszym członkom przegląd ważnych wydarzeń rynkowych i prognoz. Te nagrania są dogłębne i oparte na jasnej analizie technicznej ekspertów. Chcesz wiedzieć, jak eksperci postrzegają rynek? Nie przegap żadnej z tych transmisji na żywo!
  • Otrzymujesz również natychmiastowe aktualizacje ze strony BeInCrypto, gdzie możesz być na bieżąco z analizami ekspertów, wiadomościami i aktualizacjami cen kryptowalut.
  • Warto podkreślić, że dołączenie do tej, jak i do polskiej grupy na Telegramie jest darmowe.

Dołączenie do BeinCrypto Community oznacza, że będziesz mieć dostęp do zespołu doświadczonych handlowców, którzy udzielają porad i sugestii dotyczących handlu kryptowalutami. Dzięki dyskusjom i aktualizacjom od innych traderów obecnych na kanale, członkowie mogą uzyskać świeże spojrzenie na rynek, co może zapewnić wgląd w przyszłe transakcje.

Na Telegramie nie ma zbyt wielu społeczności kryptowalut z bezpłatnym dostępem, które oferują tak wiele korzyści, ale ta zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Zapraszamy również na grupę BeInCrypto Polska Społeczność.

2. 321 Crypto

321 Crypto to społeczność traderów i osób, które chcą nimi zostać, prowadzona przez Maćka, którego znać można również z kanału YouTube o tej samej nazwie. Dla całkowicie początkujących posiada on świetną serię filmów o wszystko wyjaśniającej nazwie “Szybki Start”:

Społeczność kryptowalutowa na Telegramie 321 Crypto składa się z kilku kanałów, m.in.:

Maciek dzieli się swoimi analizami, dysponując zarówno mocną wiedzą merytoryczną, jak również świeżym

spojrzeniem na aktualne wydarzenia na rynku oraz ich potencjalny wpływ na ruchy cenowe. Grupa na Telegramie o kryptowalutach to źródło wielu informacji o momentach wejścia/wyjścia z pozycji handlowej. Ponadto kanał ten stymuluje użytkowników do samodzielnego myślenia, a długofalowo to może być źródłem największych profitów tradera.

3. TRQPro

Jak podają sami założyciele TRQPro, społeczność została stworzona przez traderów dla traderów. W skład TRQPro wchodzą kanały o kryptowalutach na Telegramie, społeczność na Facebooku oraz Twitterze. Znaleźć tu można wiele informacji na praktycznie każdy możliwy temat dotyczący spekulacji i gry na rynkach kryptowalutowych. Zarówno założyciele, jak i przede wszystkim użytkownicy aktywnie dzielą się swoimi taktykami rozgrywania pozycji, strategiami, analizami technicznymi i informacjami dotyczącymi cyfrowych aktywów. 

Wszystko po to, aby wspólnie zarabiać na giełdzie.

Co istotne, dostęp do wszystkich grup jest darmowy – założyciele wychodzą z założenia, że trader zarabia na rynkach, a nie szkoleniach. Wśród grup na Telegramie o kryptowalutach wyróżnić można:

Warto również zwrócić uwagę na regularnie rozgrywaną ligę tradingową TRQPro Liga, w której do wygrania są nagrody, a samo konkurowanie daje wiele frajdy i zabawy. Grupa TRQPro organizuje także okazjonalne zloty “na żywo”.

Posiadasz własną grupę lub jesteś członkiem wyjątkowej społeczności, którą chciałbyś się podzielić? Odwiedź nas na Telegramie BeInCrypto Polska i podziel się linkiem!

Zacznij handlować kryptowalutami na sprawdzonej giełdzie StormGain już teraz!

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. W dziale Edukacja, naszym priorytetem jest dostarczanie najwyższej jakości sprawdzonych informacji. Poświęcamy czas na identyfikację, badanie i tworzenie treści edukacyjnych, które są przydatne dla naszych czytelników. Aby utrzymać ten standard i nadal tworzyć niesamowite treści, nasi partnerzy mogą nagradzać nas prowizją za miejsca w naszych artykułach. Jednak te prowizje, w żaden sposób, nie wpływają na nasze procesy tworzenia bezstronnych, uczciwych i pomocnych treści.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now