Najlepsze airdropy – darmowe kryptowaluty 2021

Udostępnij artykuł

Istnieje wiele różnych sposobów na darmowe kryptowaluty. Można kopać kryptowaluty, kupować je za gotówkę lub wymieniać krypto, które już masz na coś innego, kupując tanio i sprzedając drogo czy korzystając z arbitrażu na kryptowalutach. Inne metody na darmowe krypto obejmują staking czy odsetki, które zarabiać można na pożyczaniu kryptowalut. Jednak jednym z najpopularniejszych sposobów na darmowe kryptowaluty są airdropy. Nowe airdropy kryptowalut pojawiają się praktycznie codziennie, jednak tylko niektóre z nich są warte uwagi.

W tym artykule:

Czym są airdropy kryptowalut?

Airdropy to wydarzenia, podczas których twórcy danej cyfrowej waluty bezpłatnie dystrybuują monety (tokeny) do swoich użytkowników. Odbywa się to po to, aby dana kryptowaluta uzyskała większą ekspozycję, płynność w handlu i aby przyciągnęła więcej użytkowników dzięki darmowym, zwykle niewielkim „prezentom”.

Oczywiście, kiedy mówimy „darmowe kryptowaluty”, mamy na myśli to, że nie musisz wydawać dodatkowych, własnych pieniędzy, aby je kupić. Jednak mogą istnieć inne warunki otrzymania kryptowaluty. Na przykład projekty mogą wymagać zaangażowania się w działania i wysiłki na rzecz budowania społeczności, które zwykle mają na celu poszerzenie wiedzy o projekcie, jego rozreklamowania, wypełnienie ankiety w celu przekazania informacji zwrotnej i tym podobne.

Ogólnie rzecz biorąc, ta metoda dystrybucji cyfrowych aktywów była bardzo skuteczna w przeszłości, ponieważ wiele projektów wykorzystywało airdropy podczas ICO, aby w ten sposób stać się popularnymi i dużymi projektami blockchainowymi. Mimo mniejszej popularności ICO dziś, airdropy pozostały na rynku jako forma promocji.

Trudno się temu dziwić, ponieważ każdy lubi darmowe kryptowaluty przesłane do portfela w zamian za drobne usługi, takie jak retweet, polubienie na Facebooku lub wypełnienie krótkiej ankiety.

W ostatnim czasie airdropy kryptowalut stały się ponownie bardziej popularne i mają się dobrze, a co miesiąc odbywa się ich naprawdę wiele. We wrześniu mieliśmy kilka świetnych wydarzeń typu airdrop kryptowaluty, takich jak Uniswap, Binance Jersey i wiele innych.

Chociaż te powyższe już się skończyły, stale pojawiają się kolejne okazje na darmowe BTC czy tokeny. Oto niektóre z najważniejszych airdropów w 2021.

Najlepsze airdropy w 2021

StormGain

Stormgain to serwis, który regularnie organizuje airdropy dla użytkowników giełdy. Ostatnim wydarzeniem typu airdrop, który rozpoczął się właściwie jeszcze we wrześniu, oferował dla traderów nagrody w wysokości 15 000 USDT. Ten swego rodzaju airdrop rozpoczął się 25 września i trwał do 11 października. Zatem już się skończył, ale StormGain zapewnia stale ciekawe promocje i warto śledzić je na bieżąco. Istotne: giełda nie wymaga KYC.

Aby wygrać darmowe kryptowaluty, będziesz musiał np. pochwalić się swoimi umiejętnościami handlowymi na rynku, w rzeczywistych warunkach, porównując się z innymi traderami. Biorąc udział w takim konkursie i prowadząc normalny handel kryptowalutami, możesz wypróbować swoje umiejętności, potencjalnie nauczyć się czegoś nowego, a jeśli dobrze sobie poradzisz, dodatkowo sporo wygrać w nagrodach w formie airdropa. Oczywiście jako dodatek do zarobku z tradingu.

Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat, klikając tutaj.

Najpopularniejsze airdropy kryptowalut, na które warto zwrócić uwagę

Wraz z końcem września zakończyło się wiele airdropów. Jednak nie przegapiłeś wszystkiego. Jest wiele innych, które pojawią się w październiku i później w tym roku. Na przykład:

Symbol

Symbol to zdecentralizowana platforma blockchain nowej generacji typu open source, zbudowana na bazie łańcucha bloków NEM. Ma na celu pomóc firmom skuteczniej łączyć się z technologią blockchain, zmniejszając złożoność i koszty, jednocześnie znajdując sposoby na zwiększenie zysków.

Airdrop kryptowaluty, podczas którego każdy uprawniony HODLer, który posiadał co najmniej 100 XEM, otrzymał darmowe tokeny XYM w stosunku 1:1, odbył się między 3 grudnia a 16 grudnia 2020.

Bella Protocol

Od 30 września trwa również airdrop Bella Protocol. Będzie to jednak airdrop długoterminowy, który zakończy się 15 lipca 2022 roku, podzielony w sumie na osiem rund rozdawania darmowych kryptowalut. A zatem w praktyce masz ponad półtora roku, aby wziąć w nim udział i zdobyć jak najwięcej z 2 milionów tokenów BEL przeznaczonych na rozprowadzenie za darmo w tym okresie.

Bella Protocol to agregator dla istniejących protokołów DeFi, a ponieważ DeFi jest najgorętszym nowym trendem w świecie kryptowalut, ten airdrop kryptowaluty i sam projekt, który za nim stoi, prawdopodobnie przyciągną wiele uwagi.

Jednak aby móc uczestniczyć w zrzutach, musisz posiadać APRA – token stworzony przez ten sam zespół, który odpowiada za Bella Protocol. Wszystko, co musisz zrobić, to trzymać tokeny APRA na jednej z obsługiwanych giełd w momencie robienia zrzutu (tzw. snapshot), a otrzymasz 1 BEL za każde posiadane 5000 APRA.

Bitcoin Rhodium

Pomimo swojej nazwy, Bitcoin Rhodium nie jest forkiem Bitcoina. Zamiast tego jest to całkowicie nowa kryptowaluta, która skupia się na przejrzystości. Ma również długoterminową wizję przyszłości. Jest znacznie rzadsza niż sam Bitcoin, ponieważ plan przewiduje wydanie tylko 2,1 miliona tokenów XRC.

W ramach projektu odbywa się airdrop, w ramach którego zostaną rozdane 16 072 darmowe kryptowaluty XRC użytkownikom, którzy już posiadają XRC. Jedyne, co użytkownicy muszą zrobić, to trzymać XRC w swoim prywatnym portfelu przez trzy miesiące, a dodatkowe darmowe krypto będą należały do ​​nich.

Po każdym 3-miesięcznym cyklu następuje 2-tygodniowy okres, w którym monety są rozsyłane. Ostatni cykl zakończył się niedawno, a airdrop kryptowaluty XRC trwa od 5 października. Jeśli zatem nie udało ci się dołączyć na czas, możesz zainteresować się tym teraz i wziąć udział w następnym cyklu.

Morpher

Następnie mamy Morpher – nową, bezprowizyjną platformę handlową dla wszystkich rodzajów kryptowalut i tradycyjnych aktywów. Możesz używać Morphera do handlu kryptowalutami, towarami, a nawet akcjami w dowolnym momencie.

Platforma jest już w pełni funkcjonalna, a jej natywny token MPH jest dostępny do handlu na giełdzie Uniswap. Jednak jest również dystrybuowany do każdego nowego użytkownika, czyli łapie się do kategorii airdropy.

Tokeny MPH możesz zdobyć, rejestrując się na ich platformie, wypełniając KYC i podłączając portfel. To wszystko, czego potrzeba, aby uzyskać 100 MPH za darmo. Dodatkowo możesz otrzymać dodatkowe 50 darmowych tokenów za każdą osobę, która zarejestruje się za pomocą twojego linku.

Nie czekaj więc dłużej – dołącz do platformy już teraz i odbierz darmowe monety.

GoodDollar

Następnie mamy GoodDollar – projekt, który jest w rzeczywistości organizacją non-profit, której celem jest wykorzystanie w praktyce nowych technologii, takich jak blockchain. Ostatecznym celem GoodDollar jest pomoc w stworzeniu trwałego i skalowalnego modelu dostarczania podstawowego dochodu.

GoodDollar stworzył również swój własny portfel, który umożliwia każdemu rejestrację i odbieranie darmowej kryptowaluty GS każdego dnia.

Tak, zgadza się – projekt codziennie przesyła darmowe GS do swoich uczestników. Wszystko, czego potrzebujesz, to założyć konto i ukończyć weryfikację wideo KYC, aby otrzymać 1 GS jako bonus rejestracyjny. Następnie po prostu zaloguj się, a będziesz mógł odebrać bezpłatny GS co 24 godziny.

To świetny sposób na darmowe kryptowaluty!

ARCS

Wreszcie, mamy ARCS – zamknięty blockchain dla infrastruktury danych w bankowości. Celem ARCS jest poprawa dobrostanu ludzi na całym świecie, po prostu poprzez nadanie im uprawnień do bycia właścicielami własnych danych i dodania wartości do tych danych.

Znalazł się w kategorii airdropy, ponieważ projekt wysyła 25 ARX do pierwszych 200 osób, które się zarejestrują, a wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto bitCastle i przejść procedurę KYC. Monety zostaną rozdane tydzień po zakończeniu airdropa. Mając to na uwadze, upewnij się, że jesteś wśród pierwszych 200 osób, które dołączyły.

Możesz nawet wymienić zdobyte darmowe kryptowaluty zaraz po ich odebraniu, ponieważ ARX jest już notowany na giełdzie KuCoin.

Najlepsze airdropy – podsumowanie

Na tym kończymy naszą listę najlepszych okazji na darmowe kryptowaluty w 2021. Powyżej opisaliśmy naszym zdaniem najlepsze airdropy dostępne aktualnie, jak i te, których można się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Po prostu wybierz swój projekt i zdobądź darmowe kryptowaluty, aby zacząć budować swoją fortunę bez inwestowania własnych pieniędzy. Znalazłeś ciekawy airdrop? A może lockdrop? Podziel się informacjami na naszej grupie na Telegramie!

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!