Kurs Cardano (ADA) idzie w górę – czy czekają nas dalsze wzrosty?

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Cena ADA przekroczyła kluczowy obszar oporu na poziomie 535 satoshich.

  • Cena idzie w parze z krótkoterminową rosnącą linią wsparcia.

  • Opór wynosi 0,057 $, a wsparcie 0,042 $.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena Cardano (ADA) rośnie w przyspieszonym tempie od 16 kwietnia, w pewnym momencie wzrosła w górę o 85% w parze z USD i 35% w stosunku do wartości BTC.

Jednak ADA/BTC osiągnęła maksimum 28 kwietnia i od tego czasu spada. Para ADA/USD osiągnęła szczyt dwa dni później. Trader Bitcoin i altcoinów BillGK_Crypto opublikował tweeta na wykresie ADA/BTC, pokazując, że cena osiągnęła znaczny poziom oporu i przewiduje on spadek ceny.

Wykres dzięki Trading View

Stwierdził on, że:

Uderz w cotygodniowy opór, a rozbieżność między innymi głównymi altami pokaże słabość (to było widać, ponieważ ADA miała dużo miejsca na spadek). Znak na krótką sprzedaż pojawił się po spadku i ponownym testowaniu na wczorajszym codziennym otwarciu.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej ruchowi ceny ADA, aby ustalić, czy cena będzie nadal rosła w kierunku nowych szczytów, czy też ruch w górę zostanie zakończony.

Trajektoria Cardano

Główny obszar oporu dla ADA znajduje się na poziomie 535 satoshich. Obszar ten działał jako najwyższy zakres ceny od sierpnia 2019 r. Po przełamaniu i osiągnięciu maksimum 623 satoshich ADA spadła i zatwierdziła ten obszar jako wsparcie. Dopóki utrzymuje się powyżej, jej ruch cenowy jest uważany za byczy.

Ponadto byczy krzyż jest w trakcie przenoszenia między 50 a 200-dniowymi średnimi ruchomymi (MA), co potwierdza hipotezę, że cena będzie nadal rosła.

Wykres dzięki Trading View

Rosnąca linia wsparcia

W krótkim okresie cena ADA podąża rosnącą linią wsparcia od 16 kwietnia. Cena odbiła się od tej linii po raz czwarty wczoraj. Jest to poziom, który pokrywa się również z poziomem Fib 0,5 dla całego ruchu w górę. Co więcej, RSI zostało wyprzedane i wkrótce potem odbiło się w górę powyżej 50, co oznacza, że ​​cena zaczęła zwyżkować.

Dlatego oczekuje się, że cena ADA będzie rosła, dopóki nie osiągnie co najmniej 620 satoshich. Tak długo, jak cena znajduje się powyżej tej rosnącej linii wsparcia i wcześniej wspomnianego wsparcia 535 satoshich, ruch ceny ADA jest uważany za byczy.

Wykres dzięki Trading View

ADA/USD

Para ADA/USD wygląda mniej optymistycznie niż jej odpowiednik na BTC. Cena osiągnęła główny poziom oporu na poziomie 0,057 $, nie udało się jej przebić i stworzyła niedźwiedzi świecznik o bardzo dużej objętości. Od momentu rozpoczęcia wzrostu w dniu 16 kwietnia cena ADA w ogóle się nie wycofała.

Dlatego oczekuje się, że cena spadnie w kierunku najbliższego wsparcia na poziomie 0,043 USD.

Wykres dzięki Trading View

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now