Kupuj dołki! Pierwsza Cybernetyczna Konferencja BTFD.TV

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
 • W dniach 6-8 marca odbędzie się „I Cybernetyczna Konferencji BTFD.TV”.

 • Tematyka obejmuje świat krypto, finansów, inwestycji, tradingu i nowych technologii.

 • 1/3 wpływu z biletów zostanie przeznaczona na akcję charytatywną Rycerza Mikołaja.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Już w ten weekend obędzie się wyjątkowa konferencje w klimacie cyberpunkowo-matrixowym. Mowa o „I Cybernetycznej Konferencji BTFD.TV”, która będzie miała miejsce w dniach 6-8 marca 2021 r. i zostanie w pełni zrealizowana z formie wirtualnego wydarzenia pay-per-view.

Organizatorzy w nieco ugrzeczniony sposób rozwijają angielski akronim BTFD jako „Buy the Financial Dip”, co dalej tłumaczą jako „Kupuj dołki, bądź panikę”. Wydaje się jednak, że jej unikatowy klimat zdecydowanie lepiej oddałoby bardziej pospolite rozwinięcie BTFD jako „Buy the Fucking Dip”, którego dosłowne przetłumaczenie pozostawimy już czytelnikom BeInCrypto Polska.

Idea i tematy konferencji

Podstawową ideą, która przyświeca twórcom „I Cybernetycznej Konferencji BTFC.TV”, jest próba przygotowania uczestników rynków finansowych i kryptowalutowych do racjonalnego działania w trakcie „polowanie na rynkowe okazje podczas okresów przesadzonej paniki”. Twórcy wychodzą z założenia, że takie warunki generują wiele trudności, którymi można w sposób przemyślany zarządzać.

Konferencja jest pierwszym tego rodzaju wydarzeniem, ale wywodzi się z serii wydarzeń poświęconych analizie podaży pieniądza M1. Dlatego też jej druga nazwa to „VIII Specjalistyczna Konferencja M1”. Organizatorzy podkreślają chęć podjęcia „bieżących, przyszłościowych i ponadczasowych tematów” takich, jak:

 • Sytuacja geopolityczno-makroekonomiczna w celu prezentacji dużego obrazu sytuacji na świecie.
 • Trendy w rozwoju nowych technologii blockchain, software i hardware związane głownie, lecz nie wyłącznie, z rynkami finansowymi.
 • Psychologiczne aspekty zajmowania się handlem elektronicznym i inwestycjami.
 • Okazje na 2021 rok i dalej.
 • Warsztaty uznanych profesjonalistów z kręgów traderskich.
 • Rosnąca wartość i sposoby wykorzystywania opcji.
 • Konsekwencje nadchodzącej osobliwości.

Powyższa lista to tylko bardzo uogólniony, a miejscami nawet tajemniczy, zarys szerokiej tematyki konferencji. Każdy z prelegentów przygotował unikatowy temat, których lista znajduje się na pełnej agendzie wydarzenia.

Prelegenci na BTFD.TV

Całość wydarzenia zostanie zorganizowana w „cybernetycznej formie”, aby uczynić zadość obowiązującym restrykcjom sanitarnym. Format pay-per-view ma zapewnić wysoką jakość nadawanych materiałów audio-video oraz ich post-produkcję i udostępnienie dla uczestników. Twórcy zapewniają o „należytej staranności w celu holistycznego przygotowania na nadchodzący okres i maksymalnej wartości dla współuczestników”.

Zarys konferencji przedstawił Mike Satoshi w swoim niedawnym materiale. Przede wszystkim wspomina on, ze aż 1/3 wpływów z biletów zostanie przeznaczona na akcję charytatywnego wsparcia Rycerza Mikołaja, o której ostatnio donosiło BeInCrypto Polska.

Wśród prelegentów konferencji znajdują się profesjonaliści z branży krypto, inwestowania, finansów, bankowości i nowych technologii. Klikając na baner każdego z gości można przeczytać abstrakt jego wystąpienia oraz przybliżyć sobie jego sylwetkę. Na liście prelegentów są:

 • Ignac Mostowic
 • Wojciech Suchomski
 • Temet Nosce
 • Crypto Birb
 • Tomasz Augustynowicz
 • Dorota Sierakowska
 • Jacek Lempart
 • i wielu innych

Pełna lista mówców dostępna jest tutaj.

Cena konferencji do 369 zł. Miłym dodatkiem jest pamiątkowy t-shirt z limitowanej serii #btfd dla każdego uczestnika, który nabył bilet w fazie preorder.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now