Krótkoterminowe wybicie Bitcoina ponownie celuje w 20 000 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Bitcoin napotyka opór na poziomie 19 400 USD.

  • Cena podąża za rosnącą linią wsparcia.

  • BTC wybił się z krótkoterminowego trójkąta symetrycznego.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Bitcoin (BTC) miał trudności z przekroczeniem obszaru 19 400 USD od czasu krótkiego odchylenia powyżej tego poziomu w dniu 1 grudnia.

W chwili pisania tego tekstu Bitcoin podjął kolejną próbę przebicia powyżej tego poziomu po wybiciu się z krótkoterminowego wzorca.

Bitcoin odchyla się powyżej oporu

Cena BTC napotkała opór na 19 400 USD, odkąd została odrzucona przez ten poziom w dniu 24 listopada, powodując gwałtowny spadek.

Od czasu osiągnięcia lokalnego dołka w dniu 26 listopada, BTC wzrosło i odchyliło się powyżej obszaru oporu na 19 400 USD w dniu 1 grudnia. Jednak BTC podąża również za rosnącą linią wsparcia, co w połączeniu z obszarem oporu tworzy rodzaj rosnącego trójkąta.

MACD i RSI są zwyżkowe i wspierają możliwość ruchu w górę oraz ostatecznego wybicia, co może wynieść cenę do nowego rekordu wszech czasów.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Krótkoterminowe wybicie

Wykres dwugodzinny pokazuje, że BTC jest w trakcie wybijania się z symetrycznego trójkąta. Wybicie te, które przeszłoby przez całą wysokość wzoru, spowodowałoby, że cena sięgnęłaby 20 500 USD.

RSI ostatecznie przesunął się powyżej 50, a MACD rośnie, będąc powyżej 0, również wspierając możliwość wybicia.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Przyszły ruch BTC

Liczba fal od czasu spadku w dniu 26 listopada sugeruje, że jest to piąta podfala (pokazana na czerwono poniżej) piątej fali (czarna).

Najbardziej prawdopodobny cel na szczyt ruchu znajduje się między 21 733 a 21 949 USD. Poziomy te można znaleźć za pomocą rozszerzenia Fib 4,61 fali podfali 1 i rzutowania długości fal podrzędnych 1-3 na dno fali podrzędnej 4.

Wykres BTC dzięki Tradingview

Konkluzja

Jeśli Bitcoin będzie w stanie wybić się z trójkąta, w którym obecnie się znajduje, to oczekuje się, że cena będzie nadal rosła i przekroczy 20 000 USD.

Aby zapoznać się z długoterminową prognozą Bitcoina, kliknij tutaj!

Aby zapoznać się z poprzednią analizą Bitcoina przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now