Kim Dotcom nazwał swojego psa BCH na cześć Bitcoin Cash

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • W swoim ostatnim tweecie założyciel Megaupload, Kim Dotcom przedstawił swojego nowego psa.

  • Jak wynika z opublikowanej wiadomości, aby uhonorować swoje wsparcie dla Bitcoin Cash nazwał go BCH.

  • Ruch Dotcoma przypomina trochę to, co dzieje się na oficjalnym koncie prezesa Tesli, Elona Muska.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

W swoim ostatnim tweecie, założyciel Megaupload, Kim Dotcom przedstawił swojego nowego psa. Jak wynika z opublikowanej wiadomości, aby uhonorować swoje wsparcie dla Bitcoin Cash nazwał go BCH.

Sponsorowane

Sponsorowane

Kim Dotcom wspiera Bitcoin Cash

To nic nowego, że Kim Dotcom wkroczył do świata kryptowalut, wspierając BCH na czele z maksymalistami Bitcoina (BTC). W rzeczywistości, już na początku 2020 roku podzielił się swoim poglądem na ten temat. Stwierdził on wtedy, że jego zdaniem Roger Ver – największy zwolennik BCH i dyrektor generalny Bitcoin.com – będzie o krok przed resztą.

Sponsorowane

Sponsorowane

Co więcej, na początku 2021 roku Kim Dotcom podjął namacalne działania w tej dziedzinie, integrując blockchain BCH na KIM.

KIM to platforma, która pozwala na monetyzację cyfrowych treści. Zanim zintegrowała ona blockchain Bitcoin Cash, wcześniej wprowadziła też wsparcie dla Bitcoina, Lightning Network oraz Liquid Network.

Kim Dotcom, Bitcoin Cash i mania na punkcie psów

Powiązanie kryptowalut i psów na Twitterze, nie jest w dzisiejszych czasach niczym nowym. Rzeczywiście, psie monety takie jak Dogecoin (DOGE) i Shiba Inu (SHIB) zyskały ogromną popularność w kryptosferze.

Ruch Dotcoma przypomina trochę to, co dzieje się na oficjalnym koncie prezesa Tesli, Elona Muska. Aby podzielić się swoją “miłością” do DOGE, często udostępnia on tweety przedstawiające zabawne memy z psem. Kim Dotcom być może chce pójść w ślady Muska. Różnicą jest jednak to, że aby promować BCH, wybrał on swojego prawdziwego psa jako bohatera.

Niezależnie od tego, czy jest to wypróbowana i przetestowana strategia, czy też czyste przywiązanie do Bitcoin Casha, Kim Dotcom nadal potwierdza swoje zainteresowanie kryptowalutą, która powstała z rozwidlenia sieci oryginalnego Bitcoina.

Przewidywania i rzeczywiste wyniki cenowe BCH w 2021 r.

Pod koniec 2020 roku, Kim Dotcom podzielił się również swoimi przewidywaniami cenowymi dla BCH. Twierdził on, że do końca 2021 moneta będzie kosztowała 3000 dolarów.

Jego prognoza jeszcze się nie spełniła. W momencie pisania tego tekstu, BCH jest warte 608 USD i zajmuje 16 miejsce w rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Jego całkowity marketcap wynosi ponad 11 miliardów dolarów, a procentowa dominacja na całym rynku kryptowalut to 0,57%.

Nawet podczas szczytu obecnej hossy, kiedy to Bitcoin dotknął swojego ATH przekraczającego 60 tysięcy dolarów, BCH osiągnął maksimum cenowe na poziomie 1500 dolarów.

W dalszym ciągu znajdujemy się daleko od 3000 dolarów przewidywanych przez Kima Dotcoma. Do końca roku zostało jednak jeszcze 3 miesiące, a jak dobrze wiemy rynek kryptowalut potrafi być zaskakujący i nieprzewidywalny.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz