Kapitalizacja kryptowalut osiąga nowe ATH

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Całkowita kapitalizacja rynku kryptowalut wzrosła do nowego rekordowego poziomu 1,150 bln USD.

  • Bitcoin osiągnął szczyt na poziomie 38 000 USD.

  • Ethereum i Polkadot zdobyły nowy rekord wszechczasów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Całkowita kapitalizacja rynku kryptowalut wzrosła do nowego rekordowego poziomu 1,150 bln USD. Bitcoin osiągnął szczyt cenowy 38 000 USD, po czym wycofał się poniżej tego progu. Większość alternatywnych monet również odnotowała znaczące zyski. Ethereum oraz Polkadot zdobyły nowe rekordy wszech czasów.

Bitcoin dotyka 38 000 USD


Po spokojnym weekendzie, w którym BTC cofnął się do około 32 000 USD, sztandarowa kryptowaluta zaczęła stopniowo podnosić swoją wartość. To doprowadziło do wczorajszego wybicia z trójkąta konsolidacyjnego i przebicia poziomu 37 000 USD.

Po późniejszym krótkim cofnięciu do poziomu 35 500 USD, kryptowaluta ponownie zaczęła się rozpędzać, zyskując kolejne 3 000 USD wartości i osiągając szczyt na poziomie 38 500 USD. Niemniej jednak, moneta cofnęła się od tego czasu i obecnie kosztuje około 37 500 USD.

Wskaźniki techniczne sugerują, że BTC musi pokonać jeszcze kilka przeszkód zanim powróci powyżej 40 000 USD. Są to linie oporu na poziomie 38 620 USD oraz 38 900 USD.

Polkadot (DOT) i Ethereum (ETH) osiągnają ATH

Alty w ostatnich dniach osiągały imponujące wyniki. W ciągu ostatnich 24 godzin sytuacja się tylko nasilała. Zaledwie dzień po przebiciu się powyżej 1600 USD, Ethereum wyznaczyło nowy rekord na poziomie 1700 dolarów. Aktualnie miała miejsce delikatna korekta i za jeden token ETH musimy zapłacić ok. 1630 USD.

Polkadot wziął przykład z Ethereum. W ciągu ostatnich 24 godzin wartość tokena DOT wzrosła o ponad 20%. W rezultacie projekt przebił poziom 21 USD i ustanowił nowy rekord wszechczasów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!