Kanał Premium z sygnałami krypto przynosi 357% zysku w maju 2021

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Kanał Premium dał społeczności BeInCrypto sygnały na 357% zysku.

  • Członkostwo w grupie jest bezpłatne – wystarczą 3 proste kroki.

  • Depozyt 20 USD na giełdzie StormGain daje dożywotni dostęp do grupy.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Kolejny miesiąc na zielono! Znamy wyniki społeczności traderów BeInCrypto za ubiegły miesiąc. Według raportu sygnały na kanale Premium na Telegramie za maj 2021 roku dały zarobić naszym czytelnikom aż 357%.

Sponsorowane

Sponsorowane

Każdy może dołączyć do darmowego kanału Premium i stać się częścią naszej odnoszącej sukcesy krypto społeczności. Do dołączenia wystarczy rejestracja na innowacyjnej giełdzie StormGain i złożenie depozytu 20 USD.

357% zysku w maju 2021

W najnowszym raporcie zespół traderów BeInCrypto poinformował o wynikach za maj 2021. Okazuje się, że kolejny miesiąc został zamknięty na zielono. Po uwzględnieniu wszystkich pozycji, które regularnie sygnalizuje nasz doświadczony trader Terranova, całkowite zyski sięgnęły 357%. Gdyby zatem zainwestować przykładowe 1000 USD i rzetelnie podążać za wskazaniami naszych ekspertów, to z końcem miesiąca konto urosłoby do wartości 3570 USD.

Sponsorowane

Sponsorowane
Kanał Premium – rezultaty za maj 2021

Wynik ten, jakkolwiek imponujący, wciąż pozostaje słabszy od rezultatów z dwóch poprzednich miesięcy. Jak informowało BeInCrypto Polska kwiecień 2021 przyniósł naszej społeczności 865% zysku, natomiast w marcu odnotowaliśmy rekordowe 1620% w proficie.

W raporcie czytamy dalej, że wcale nie ilość, lecz jakość sygnałów zadecydowała o pozytywnym rezultacie. Kanał Premium dostarczył w maju 19 sygnałów dla 17 par tradingowych. Zdecydowana większość z nich była wygrana, a krzywa sumarycznych rezultatów systematycznie rosła.

Widzimy też, że trzy sygnały dostarczyły jednorazowego profitu powyżej 500 USD – w tym jeden nawet powyżej 1000 USD. Jednocześnie zaledwie 5 zagrań zakończyło się stratą. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu ryzykiem i racjonalnym stop-lossom, na żadnym nie stracono więcej niż 150 USD.

Kanał Premium – rezultaty za maj 2021

Kanał Premium – dołącz za darmo!

Jedynie 3 kroki dzielą Cię od dołączenia do społeczności traderów BeInCrypto. Oto, co należy wykonać, aby za darmo otrzymywać wysokiej jakości sygnały krypto:

  • Kanał Premium jest całkowicie bezpłatny. Należy jedynie zarejestrować się na giełdzie StormGain (bez KYC) za pomocą naszego linku BeInCrypto (nie z aplikacji): https://bit.ly/BeInCryptoPremiumPL
  • Następnie należy złożyć depozyt w wysokości co najmniej 20 USD w BTC, ETH, BCH, LTC, XRP lub USDT. Możesz przelać środki z innego portfela lub dokonać zakupu kartą. Są to Twoje środki przeznaczone na korzystanie z giełdy i trading. Nie jest to płatność, którą stracisz. Jest to Twój depozyt, którym dalej obracasz.
  • Na końcu wystarczy wysłać do @BeInCryptoPremiumPL zrzut ekranu swojego portfela pokazujący saldo większe niż 20 USD oraz numer identyfikacyjny ID StormGain. I to wszystko!

Członkostwo Premium jest dożywotnie i nie wiąże się z żadnymi miesięcznymi opłatami. Pamiętaj, że minimum wypłaty z giełdy to 60 USD w jakiejkolwiek kryptowalucie.

Innowacyjna giełda StormGain

StormGain zapewnia pełną transparentność, która stwarza sytuację win-win dla każdego. Polecając kryptowalutową giełdę StormGain, uzyskujemy prowizję z linku afiliacyjnego. Natomiast Ty dostajesz wartościowe sygnały krypto, analizy Bitcoina oraz całego rynku za pośrednictwem zamkniętego kanału Premium dla BeInCrypto.

Giełda StormGaim posiada liczne partnerstwa, m.in. z klubem piłkarskim Lazio Rzym. Kładzie nacisk na adopcję technologii blockchain przez syntezę świata kryptowalut i sportu.

O innowacyjnej giełdzie StormGain pisaliśmy przy okazji nawiązania oficjalnego partnerstwa.

Jeśli masz pytania lub uwagi, śmiało pisz do nas na otwartej grupie lub w prywatnej wiadomości do @BeInCryptoPremiumPL na Telegramie.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz