Kanał Premium z sygnałami krypto przynosi 220% zysku w czerwcu 2021

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
 • Sygnały tradingowe kanału Premium w kwietniu przyniosły społeczności BeInCrypto 220% zysku.

 • Członkostwo w grupie jest bezpłatne – wystarczą 3 proste kroki.

 • Depozyt 20 USD na giełdzie StormGain daje dożywotni dostęp do kanału Premium.

 • promo

  Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Mamy najnowszy raport traderów BeInCrypto za czerwiec 2021. Okazuje się, że i tym razem nasza społeczność może pochwalić się zyskami, gdyż sygnały okazały się skuteczne i przyniosły łączny zysk na poziomie 220%.

SponsorowaneSponsorowane

Kanał Preminum społeczności traderów na Telegramie jest otwarty dla wszystkich chętnych. W każdej chwili możesz dołączyć. Wystarczy dokonać rejestracji na giełdzie StormGain

Czerwiec: sygnały dają 220% zysku

Zespół traderów BeInCrypto prowadzony przez doświadczonego Terranovę odniósł kolejny sukces w ubiegłym miesiącu. Jak wynika z najnowszego raportu łączny zysk z pozycji przyjętych na podstawie sygnałów tradingowych naszego kanału Premium wyniósł 220%.

SponsorowaneSponsorowane

Wynik ten przedkłada się na 2207 USD zarobku na przykładzie początkowej inwestycji sięgającej 1000 USD. Jest to imponujący rezultat, jednak należy zaznaczyć, że miesiąc wcześniej, w maju, kanał Premium wygenerował jeszcze większy zysk o wartości 357%.

Dalej w raporcie czytamy, że grupa dostarczyła 15 sygnałów dla 6 par tradingowych. W drugiej połowie miesiąca, grupa odnotowała kilka ujemnych tradów, ale dzięki dobrze ustawionym stop-lossom udało się ograniczyć straty do minimum.

Jednak zdecydowana większość sygnałów była skuteczna i doprowadziła do pozytywnych rezultatów. Rekordowa pozycja z poczatku miesiąca doprowadziła do zysku o wartości aż 700 USD.

Kanał Premium – jak dołączyć?

Istnieje możliwość łatwego dołączenia do zamkniętego kanału Premium z sygnałami i analizami kryptowalut. Aby to zrobić wystarczy wykonać poniższe 3 kroki:

 • Następnie wyślij co najmniej 20 USD w krypto na swoje konto, które właśnie utworzyłeś. Możesz używać krypto z niskimi opłatami, takimi jak XRP lub DASH, zamiast płacić wysokie opłaty za BTC, ETH i USDT.
  Możesz użyć tych 20 USD do handlu na Stormgain, ponieważ pieniądze są Twoje.
 • Wyślij zrzut ekranu w wiadomości bezpośredniej (DM) do @BeInCryptoPremiumPL z minimalnym saldem konta w wysokości 20 USD w krypto. Podaj również numer ID konta na StormGain i emaila.
  Zostaniesz dodany do DARMOWEGO kanału Premium tak szybko, jak to możliwe.

Członkostwo Premium jest dożywotnie i nie wiąże się z żadnymi miesięcznymi kosztami. Pamiętaj, że minimum wypłaty z giełdy to 60 USD w jakiejkolwiek kryptowalucie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się ich zadać na otwartej grupie lub wyślij prywatną wiadomość do @BeInCryptoPremiumPL na Telegramie.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Entuzjasta kryptowalut i technologii blockchain. Aktywny w rynku od 2017 roku. Współtwórca i współpracownik wielu projektów kryptowalutowych. Od początku 2020 roku mocno związany z krypto-mediami.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz