Kanał Premium z sygnałami krypto przynosi 1620% zysku w marcu 2021

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
 • Sygnały tradingowe kanału Premium w marcu dały społeczności BeInCrypto 1620% zysku.

 • Członkostwo w grupie jest bezpłatne – wystarczą 3 kroki.

 • Depozyt 20 USD na giełdzie StormGain daje dożywotni dostęp do grupy.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Kanał Premium grupy tradingowej BeInCrypto opublikował raport wyników za marzec 2021. Skuteczne sygnały naszego zespołu traderów dały społeczności zysk na poziomie 1620%.

W każdej chwili możesz dołączyć do kanału Premium i darmowej grupy sygnałowej. Wystarczy zarejestrować się na innowacyjnej giełdzie StormGain.

Raport sygnałów

Marzec był bardzo dobrym miesiącem dla społeczności traderów BeInCrypto. Nasz zespół opublikował właśnie rezultaty, z których wynika, że zysk wyniósł 1620 %. Przekłada się to 16 200 USD dla początkowej inwestycji na poziomie 1000 USD.

Według raportu grupa dostarczyła 26 sygnałów dla 20 par kryptowalutowych. Szczególnie owocny był początek miesiąca, w którym zyski z jednej pozycji sięgały nawet 4000 USD. W drugiej połowie marca grupa odnotowała kilka ujemnych tradów, ale dzięki dobrze ustawionym stop-lossom udało się ograniczyć straty do minimum.

Które kryptowaluty przyniosły największe zyski członkom kanału Premium? Według raportu TOP 5 najlepszych kryptowalut za marzec 2021 to:

 • ECOMI – 500%
 • LABS – 400%
 • KYLIN – 100%
 • BLANK – 100%
 • UNIDO – 50%

Jak dołączyć do kanału Premium?

Aby dołączyć do kanału Premium społeczności traderów BeInCrypto wystarczy wykonać poniższe 3 kroki:

 • Członkostwo w kanale Premium BeInCrypto jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na giełdzie StormGain (bez KYC) za pomocą naszego linku BeInCrypto (nie z aplikacji): https://bit.ly/BeInCryptoPremiumPL
 • Następnie należy złożyć depozyt w wysokości co najmniej 20 USD w BTC, ETH, BCH, LTC, XRP lub USDT. Możesz przelać środki z innego portfela lub dokonać zakupu kartą. Te pieniądze będą Twoje, przeznaczone na handel. Nie jest to płatność, którą stracisz. Jest to Twój depozyt, którym dalej obracasz.
 • Wysyłasz do @BeInCryptoPremiumPL zrzut ekranu swojego portfela pokazujący saldo większe niż 20 USD oraz numer identyfikacyjny ID StormGain. I to wszystko!

Członkostwo Premium jest dożywotnie i nie wiąże się z żadnymi miesięcznymi kosztami. Pamiętaj, że minimum wypłaty z giełdy to 60 USD w jakiejkolwiek kryptowalucie.

StormGain: giełda polecana przez BeInCrypto

StormGain zapewnia pełną transparentność, która stwarza sytuację win-win-win dla wszystkich. My polecamy kryptowalutową giełdę StormGain i uzyskujemy prowizję z linku, a Wy dostajecie sygnały i analizy Bitcoina oraz rynku kryptowalut na zamkniętym kanale BeInCrypto Premium Channel.

Giełda StormGaim może się pochwalić m.in. współpracą z klubem piłkarskim Lazio Rzym. Stanowi to kolejny krok do syntezy świata kryptowalut i sportu, przez którą zachodzi coraz szersza adopcja technologii blockchain.

O wielofunkcyjnej giełdzie StormGain pisaliśmy przy okazji nawiązania oficjalnego partnerstwa: https://beincrypto.pl/learn/stormgain-analiza-techniczna/

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, nie wahajcie się ich zadać na otwartej grupie lub wyślijcie prywatną wiadomość do @BeInCryptoPremiumPL na Telegramie.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now