EXCLUSIVE Kanał Premium z sygnałami krypto – dołącz i zarabiaj 40 USDT

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Dołącz do kanału Premium polskiej społeczności BeInCrypto.

  • Otrzymaj darmowy dostęp do analiz kryptowalut i sygnałów tradingowych.

  • Zarabiaj do 40 USDT na miesiąc za polecanie naszego kanału znajomym.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Czytelnicy BeInCrypto Polska mają unikatową możliwość dołączenia do społeczności traderów z analizami i sygnałami, których skuteczność sięga 75%. Udokumentowana historia pozycji oraz wsparcie ze strony innych członków daje możliwość wykorzystania rynku kryptowalut dla swojej korzyści. A wszystko to zupełnie za darmo!

Sponsorowane

Sponsorowane

Kanał Premium: bezpłatne członkostwo

BeInCrypto Polska daje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnego dołączenia do kanału Premium, gdzie czekają na Was świeże analizy najpopularniejszych kryptowalut oraz sygnały tradingowe o wysokiej skuteczności. Nasz profesjonalny trader Terranova z wieloletnim stażem posiada udokumentowaną historię 75% skuteczności. Aby ją prześledzić wystarczy kliknąć na plik historii pozycji zajmowanych przez członków naszej społeczności, która sięga marca 2020 roku.

Sponsorowane

Sponsorowane

Bycie członkiem kanału Premium jest bezpłatne. Aby otrzymać dożywotnie członkostwo wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Zarejestrować się na giełdzie StormGain (bez KYC) za pomocą naszego linku BeInCrypto (nie z aplikacji): https://bit.ly/BeInCryptoPremiumPL
  2. Następnie należy złożyć depozyt na giełdzie w wysokości co najmniej 20 USD w BTC, ETH, BCH, LTC, XRP lub USDT. Możesz przelać pieniądze z innego portfela lub kupić kartą. Te pieniądze będą Twoje, przeznaczone na handel. Nie jest to zatem płatność, którą stracisz.
  3. Wysyłasz na Telegram @BeInCryptoPremiumPL zrzut ekranu swojego portfela pokazujący saldo większe niż 20 USD oraz swój numer identyfikacyjny ID ze StormGain.
  4. I to wszystko!

Witamy w kanale Premium społeczności BeInCrypto! Członkostwo jest dożywotnie i nie wiąże się z żadnymi miesięcznymi kosztami.

Kolejny krok w kanale Premium

Jeżeli posiadasz już dostęp do kanału Premium z sygnałami, to kolejne możliwości czekają na Ciebie. Polecając nasz kanał kolejnym osobom ze swojego indywidualnego linka, za każdą osobę dostaniesz bonus 10 USDT na podany przez Ciebie adres ERC-20 (max 40 USDT w miesiącu).

Każda osoba, która jest zarejestrowana na giełdzie StormGain i jednocześnie jest członkiem kanału Premium otrzymuje od BeInCrypto Polska osobisty link afiliacyjny. Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się z tego linka i zrobi depozyt na StormGain na minimum 20 USDT lub równowartość 20 USD w innej kryptowalucie, osoba POLECAJĄCA, na koniec miesiąca, dostaje 10 USDT.

Maksymalnie w miesiącu można podłączyć 3 osoby. Wtedy osoba POLECAJĄCA dostaje 30 USDT plus dodatkowy bonus od BeInCrypto 10 USDT za maksymalną liczbę osób w miesiącu (3 osoby). W ten sposób można tak wygodnie zarabiać co miesiąc 40 USDT. Po zarejestrowaniu się na StormGain i dołączeniu do kanału Premium należy przesłać adres USDT ERC-20 na konto Telegramowe @BeInCryptoPremiumPL, by móc dostawać bonusy.

Aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych wiadomościach, możesz zasubskrybować tutaj. Jesteśmy również na Twitterze i Facebooku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz