Rynek kryptowalut odnotowuje wzrost pozytywnych nastrojów, przy czym wielu obecnych już graczy wrzuca w niego więcej kapitału i akceptuje fakt, że jest to pełnoprawna klasa aktywów inwestycyjnych. Żeby było jeszcze ciekawiej, rządy i banki centralne poważnie przyglądają się technologiom opartym na blockchainie, proponują regulacje, zachęcają do innowacji lub budują własne cyfrowe waluty banków centralnych (CBDC, Central Bank Digital Currencies).

W tym fascynującym czasie, gdzie analitycy są optymistami co do przyszłości Bitcoina (BTC) i całego rynku, ludzie naturalnie bardzo chcą wiedzieć jak wejść w kryptowaluty – ale może to być niełatwe zadanie dla nowego inwestora, aby zrobić to sprawnie i mądrze.

Właśnie dlatego zestawiliśmy 15 najlepszych narzędzi do kryptowalut dla wszystkich. Istnieje wielu inwestorów, którzy mają trudności z wejściem na rynek z powodu nieznajomości narzędzi do kryptowalut. Z tego powodu liczne giełdy kryptowalut i startupy blockchainowe stale opracowują niezbędne aplikacje do kryptowalut, które posiadają intuicyjne funkcje, jak np. adresy czytelne dla ludzi.

Na szczęście wiele startupów i ekip programistycznych wydało usługi i produkty do kryptowalut, które sprawiają, że każdy może bez obaw rozpocząć przygodę z kryptowalutami. Portfel kryptowalut do przeglądarek są doskonałym przykładem tego rosnącego nacisku na łatwą dostępność.

Lista, którą zaproponowaliśmy, jest bardzo obszerna i obejmuje szeroką gamę produktów, od podstaw takich jak portfele do kryptowalut i giełdy po narzędzia ukierunkowane na trading kryptowalut. Nie jest to jednak wyczerpanie tematu – z pewnością jest o wiele więcej narzędzi i jeszcze multum kategorii. Jednak ogólnie nasz artykuł bardzo dokładne omawia wszystkie najlepsze narzędzia kryptowalutowe. Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne, aby wiedzieć jak zacząć inwestować w kryptowaluty.

W tym artykule:

 1. Giełdy kryptowalut [scentralizowane]
 2. Zdecentralizowane giełdy kryptowalut
 3. Portfele sprzętowe
 4. Portfele programowe do kryptowalut
 5. Narzędzia do tworzenia wykresów
 6. Śledzenie transakcji [trackery]
 7. Narzędzia do śledzenia danych rynkowych
 8. Algorytmy i boty tradingowe
 9. Śledzenie majątku – trackery portfolio
 10. Agregatory newsów
 11. Eksploratory bloków
 12. Narzędzia do kopania kryptowalut
 13. Kalendarze
 14. Monitorowanie sieci
 15. Śledzenie transakcji kryptowalutowych

Czytaj dalej >>>