Aplikacja do inwestowania społecznościowego Invstr uruchamia handel kryptowalutami

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Aplikacja do inwestowania w społecznościowe Invstr ogłasza wprowadzenie funkcji handlu kryptowalutami.

  • Invstr nawiązał współpracę z Vast Bank i Coinbase Exchange.

  • Członkowie Invstr w USA mogą teraz kupować i sprzedawać kryptowaluty na swoich kontach.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Aplikacja do inwestycji społecznościowych Invstr ogłosiła, że ​​jej użytkownicy będą teraz mogli handlować kryptowalutami na swoich kontach. Waluty cyfrowe dostępne w momencie premiery to Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) i Litecoin (LTC).

Sponsorowane Sponsorowane

Aplikacja do inwestowania społecznościowego Invstr ogłosiła wprowadzenie nowej funkcji handlu kryptowalutami dla wszystkich użytkowników z USA. Invstr nawiązał współpracę z Vast Bank i będzie korzystał z platformy giełdy Coinbase do obsługi transakcji. Użytkownicy Invstr we wszystkich 50 stanach mogą teraz kupować i sprzedawać BTC, BCH, ETH i LTC za pomocą swoich kont w aplikacji. Minimalna wartość transakcji to 5,00 USD.

Zespół Invstr niedawno zebrał 20 milionów dolarów w rundzie serii A i przekroczył granicę miliona użytkowników. Są konkurentem dla aplikacji takich jak Public i Robinhood. Invstr i Public mają około miliona użytkowników, a aplikacja Robinhood ma ponad 13 milionów.

Rewolucja w inwestycjach detalicznych

Omawiając działalność firmy, założyciel i dyrektor generalny Invstr, Kerim Derhalli, powiedział, że w inwestycjach detalicznych trwa rewolucja i że firma „przejęła najlepsze techniki inwestycyjne od bogatych i udostępniła je każdemu”.

Sponsorowane Sponsorowane

Derhalli zaczął mówić o tym, że nauka zostania inwestorem jest podobna do uczenia się czegokolwiek innego. Dlatego inwestorzy muszą ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności, zamiast zacząć skakać na łeb na szyję.

Vast Bank, pierwszy bank w USA oferujący przechowywanie aktywów cyfrowych, będzie pełnił funkcję depozytariusza cyfrowego dla Invstr. Oznacza to, że wszystkie fundusze cyfrowe będą obsługiwane w regulowanym banku w USA, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo. Coinbase przyłącza się, aby zwiększyć płynność i wiedzę specjalistyczną z jednej z największych giełd kryptowalut na rynku amerykańskim.

Zmniejszenie postrzeganego ryzyka

O partnerstwie z Coinbase i Vast Bank, Derhalli powiedział, że pomoże to „zmniejszyć postrzegane ryzyko inwestowania w kryptowaluty i powinno zachęcić znacznie więcej osób do podjęcia decyzji po raz pierwszy”.

Invstr oferuje obecnie trzy inne funkcje, które pomagają w edukacji nowych lub ciekawskich inwestorów. Na przykład Fantasy Finance umożliwia zarządzanie wirtualnym portfelem o wartości 1 miliona dolarów, podobnie jak fantasy football team pozwala zarządzać drużyną graczy.

Jeśli chodzi o Robinhood, celem aplikacji było, zdaniem jej założycieli, otwarcie rynków kapitałowych dla tych, którzy zostali wykluczeni. W dużej mierze osiągnęli ten cel, przynajmniej w krótkim okresie. Tylko w 2020 roku do Robinhood dołączyło ponad trzy miliony użytkowników.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Matthew De Saro is a journalist and media personality specializing in sports, gambling, and statistics. Before joining BeInCrypto, his work was featured on Fansided, Forbes, and OutKick. With a background in statistical analysis and a love of writing, he takes an outside-the-box approach to reporting news.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz