Grayscale zostaje pierwszym kryptowalutowym sponsorem zespołu NFL

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Firma Grayscale, zarządzająca aktywami kryptowalutowymi, jako pierwsza w branży sponsoruje drużynę NFL.

  • Nawiązana została współpraca z New York Giants we wspólnym celu, jakim jest zwiększenie wsparcia w nowojorskim obszarze metra.

  • Pete Guelli, CCO Giants, powiedział, że zespół „chciał nie tylko partnera, który rozumiałby wartość połączenia z marką Giants, ale także mógłby nas nawigować w ekosystemie kryptowalut”.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Grayscale stała się pierwszą firmą kryptowalutową, która sponsoruje drużynę NFL, New York Giants. Organizacja Giants ma nadzieję, że ich partnerstwo z Grayscale pomoże im w nawigacji po ekosystemie kryptowalut.

SponsorowaneSponsorowane

New York Giants ma nowego członka zespołu od środowego poranka. Czterokrotni mistrzowie NFL ogłosili współpracę z firmą Grayscale, zajmującą się zarządzaniem cyfrowymi walutami. Firma będzie służyć jako partner zespołu ds. zarządzania aktywami w zakresie kryptowalut.

Ponadto Grayscale zostanie sponsorem prezentującym Giants Foundation Golf Outing i będzie sponsorować wszystkie gry u siebie. Jest to zapewne pierwsza współpraca pomiędzy firmą kryptograficzną a zespołem NFL.

SponsorowaneSponsorowane

Grayscale mierzy wysoko w partnerstwie z New York Giants

Partnerstwo zawiązuje się w trakcie eksplozji popularności aktywów kryptograficznych, a także drużyn sportowych i sportowców współpracujących z walutami cyfrowymi.

Dla Giants jest to nie tylko współpraca w celu pomóc w zarządzaniu aktywami, ale także rolę odgrywa wartość edukacyjna w ogólnej wiedzy o zasobach cyfrowych. Organizacja ma nadzieję, że Grayscale może jej pomóc w poruszaniu się po rosnącym świecie kryptowalut i jak najlepiej włączyć je do swoich obecnych planów.

Przykładem tego jest plan Grayscale, aby co roku organizować dobrowolne seminaria edukacyjne na temat zasobów cyfrowych dla personelu zespołu. CCO New York Giants, Pete Guelli, powiedział:

Grayscale pojawiła się jako firma, która podziela naszą pasję do rynku nowojorskiego, ale ma również wiedzę instytucjonalną i sieć partnerów, do których możemy mieć dostęp w miarę rozwoju kryptowalut.

Grayscale jest największym na świecie managerem zasobów cyfrowych, posiadającym aktywa przekraczające 46,65 mld USD na koniec kwietnia. Firma ogłosiła niedawno, że przekształci swój fundusz Bitcoina (BTC) w fundusz giełdowy lub ETF.

Wzrost zainteresowania kryptowalutami wśród drużyn sportowych i graczy

Grayscale zrobiło ruch jako pierwszy partner kryptograficzny w świecie NFL, ale wiele innych lig i graczy zostało ostatnio połączonych z ekosystemem krypto. Zaledwie we wtorek klub Oakland Athletics ogłosił swój plan sprzedaży biletów za Dogecoin (DOGE). Jest to druga profesjonalna drużyna sportowa w USA po Dallas Mavericks, która to zrobiła.

W międzyczasie gracze tacy jak Russell Okung utorowali drogę innym, aby zacząć rozliczać się w kryptowalutach. Po tym, jak zawodnik wyraził chęć otrzymywania wynagrodzenia w Bitcoinach, inni, jak Sean Culkin, również zażądali wypłaty całej swojej pensji w BTC.

Nawet Trevor Lawrence, który w tym tygodniu został wybrany jako numer jeden w drafcie do NFL, dał swoje poparcie dla kryptowalut. Najpierw nawiązał współpracę z BlockFolio, aby odebrać część swojej premii za dołączenie w walucie cyfrowej. W ślad za tym zawodnik ogłosił wczoraj wydanie kolekcji NFT na wsparcie lokalnych organizacji charytatywnych w Jacksonville na Florydzie.

Pomimo tego, że nie pojawiają się pierwsi na imprezie, New York Giants postanowili wykorzystać trwający sukces walut cyfrowych.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Matthew De Saro is a journalist and media personality specializing in sports, gambling, and statistics. Before joining BeInCrypto, his work was featured on Fansided, Forbes, and OutKick. With a background in statistical analysis and a love of writing, he takes an outside-the-box approach to reporting news.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz