Grayscale Digital Large Cap Fund staje się spółką raportującą SEC

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Fundusz Grayscale, Digital Large Cap Fund stał się spółką sprawozdawczą Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

  • Zainteresowanie inwestorów w przestrzeni kryptowalutowej nadal rośnie.

  • Grayscale przygotowuje się do zatwierdzenia ETF.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Firma Grayscale Investments ogłosiła, że jej fundusz Digital Large Cap Fund stał się spółką sprawozdawczą, z dodatkowymi zgłoszeniami dla Bitcoin Cash (BCH), Litecoina (LTC) i Ethereum Classic (ETC).

SponsorowaneSponsorowane

Największy na świecie zarządca aktywów cyfrowych ogłosił, że jego nowy fundusz Digital Large Cap Fund stał się spółką sprawozdawczą Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). W ogłoszeniu tym Grayscale składa również oświadczenia rejestracyjne SEC na formularzu 10 dla Grayscale Bitcoin Cash Trust, Ethereum Classic Trust i Litecoin Trust.

Obecnie firma ma zatwierdzone podmioty raportujące SEC dla Bitcoina i Ethereum, a dodatkowe trzy mają zostać zatwierdzone w przyszłości. Kluczowe aspekty ogłoszenia oznaczają teraz, że fundusze stają się bardziej atrakcyjne dla inwestorów.

SponsorowaneSponsorowane

Zainteresowanie inwestorów nadal rośnie w przestrzeni kryptowalutowej
Mówiąc o nowościach, wiceprezes ds. prawnych w Grayscale Investments, Craig Salm stwierdził:

Grayscale ma na celu zapewnienie społeczności inwestycyjnej wyższego poziomu ujawniania i raportowania na szczycie już rygorystycznych zobowiązań, do których stosują się nasze produkty.

Salm ponownie podkreślił znaczenie oferowania wysokich standardów dla inwestorów chcących lokować swój kapitał w przestrzeń kryptowalutową, mówiąc:

Wydarzenia takie jak to, że fundusz stał się naszą trzecią spółką raportującą do SEC, a także dodatkowe zgłoszenia na formularzu 10 sygnalizują, że istnieje ciągłe zainteresowanie inwestorów uzyskaniem ekspozycji na rosnący ekosystem walut cyfrowych w ramach istniejących ram regulacyjnych, a także, że organy regulacyjne nadal angażują się w kontakty z uczestnikami rynku w tej klasie aktywów.

Grayscale przygotowuje się do zatwierdzenia ETF

Posunięcie to jest kolejnym krokiem w kierunku planów firmy Grayscale dotyczących uruchomienia funduszu ETF (Exchange-Traded Fund) opartego na walutach cyfrowych. Inwestycje Grayscale odnotowały zwiększone zainteresowanie swoimi produktami, ponieważ stają się one bezpieczniejszym zakładem w ramach niezwykle zmiennego rynku kryptowalut.

Podczas gdy Salm oczekuje zatwierdzenia ETF, które ostatecznie przyniesie korzyści firmie inwestycyjnej, spodziewa się, że zostanie ono zatwierdzone dopiero w 2022 roku. Jednak dzięki statusowi sprawozdawczości SEC oczyszczonemu przed zatwierdzeniem ETF, Grayscale znajdzie się w korzystnej pozycji, gdy ETFy zostaną ostatecznie zatwierdzone.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Ryan ist ein Fintech-Spezialist mit einer Leidenschaft für Kryptowährungen und Blockchain-Einführung. Er entdeckte Bitcoin im Jahr 2016, als er in ein Ponzi-Programm investierte, und es war die beste Entscheidung, die er jemals getroffen hat.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz