Grayscale Investments zarządzają teraz ponad 9 miliardami dolarów w aktywach kryptograficznych

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Grayscale Investments zarządza teraz kryptowalutami o wartości ponad 9 miliardów dolarów.

  • Bitcoin Trust jest zdecydowanie najpopularniejszym funduszem inwestycyjnym.

  • Wzrostowi zainteresowania inwestorów towarzyszy silny wzrost na rynku.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Firma Grayscale Investments zajmująca się zarządzaniem cyfrowymi aktywami ujawniła, że jej aktywa, którymi zarządza, przekroczyły 9 miliardów dolarów. Sugeruje również, że w przyszłości można znaleźć znacznie większy wzrost.

Firma Grayscale Investments zarządzająca aktywami cyfrowymi przedstawiła aktualizację swoich udziałów, które obecnie przekraczają 9 miliardów dolarów. Firma powiększyła swoje i tak już znaczne udziały w 2020r., kupując prawie 20000 BTC w tydzień po samym halvingu.

Net AUM: Grayscale Investments

Barry Silbert, założyciel i dyrektor generalny spółki-matki Digital Currency Group, również zauważył wyraźny wzrost zainteresowania kryptowalutami. Silbert opublikował tweeta wkrótce po aktualizacji, że Grayscale dodał 500 milionów dolarów do aktywów zarządzanych w ciągu jednego dnia.

Ta rosnąca inwestycja jest oznaką migracji w kierunku rynku kryptowalut ze strony obecnych inwestorów i dużych firm. Kilka firm, w tym Jack Dorsey’s Square, zainwestowało swoje rezerwy w Bitcoiny.

Microstrategy zainwestowało ponad 400 milionów dolarów w Bitcoiny. Dyrektor generalny firmy, Michael Saylor, wielokrotnie mówił o bezpieczeństwie Bitcoina jako o zabezpieczeniu, po tym, jak był sceptyczny wobec klasy aktywów.

Wydajność Grayscale wzrasta przez cały czas

Grayscale powiększyła swoje zasoby od początku roku. Zaufanie firmy do Bitcoinów wynosi obecnie nieco ponad 7,6 miliarda dolarów, co jest zdecydowanie największym narzędziem inwestycyjnym. Zaufanie wzrosło o 1,6 miliarda dolarów tylko w pierwszej połowie 2020 roku.

Następnie znajduje się fundusz Grayscale Ethereum Trust, który zarządza aktywami o wartości 1,1 miliarda dolarów – nieco poniżej zaufania do Bitcoinów. Mimo to jest to jedna z najbardziej wydajnych opcji w Grayscale w tym roku, z ponad 58 milionami dolarów dodanymi w tym roku. Ethereum odnotował wzrost od początku roku o 237%.
Ponieważ Ethereum 2.0 jest tuż za rogiem, inwestorzy mają nadzieję, że w przyszłości potencjał zysku będzie większy. Inne fundusze są daleko w tyle za Bitcoinem i Ethereum, ale nadal odnotowują ogromny wzrost. Kolejne są Ethereum Classic i Bitcoin Cash Trusts z odpowiednio 64,8 i 46 milionami dolarów AUM.

Wielkie nazwiska wkraczają na rynek, podobnie jak rajdy Bitcoinów

Wymienione firmy wkraczają na rynek w momencie, gdy Bitcoin przeżywa jeden z najsilniejszych dotychczasowych wzrostów. Inwestorzy mają nadzieję, że w 2020r. Bitcoin osiągnie lub przekroczy ATH 19783 USD. Wzrosty Bitcoina zwykle następowały w szybkim tempie pod koniec roku. Może to uczynić grudzień miesiącem, w którym może się to zdarzyć. Wielu analityków przewidziało, że jest to realna możliwość, w tym w Bloomberg.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Kreator marki i wizerunku w sieci, emarketer, autor. Właściciel marki ratajskipiotr.pl, pomógł klientom wielu branż w pozyskiwaniu i automatyzacji obsługi klientów sektora B2B i B2C. Wypowiedział się na wielu webinarach oraz livach na facebooku i YouTube u m.in. Akademii Milionerów w tematyce marketingu online oraz specjalistycznych dziedzinach. Pasjonata decentralizacji i kryptowalut.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now