Goldman Sachs uruchamia handel kontraktami futures na BTC

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Galaxy Digital nawiązał współpracę z Goldman Sachs, aby zaoferować handel kontraktami terminowymi na BTC.

  • Popyt klientów na kryptowaluty spowodował, że amerykański bank wykonał pierwszy ruch w kierunku oferowania usług kryptowalutowych.

  • Max Minton z Galaxy spodziewa się, że więcej banków pójdzie w ślady Goldmana.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Goldman Sachs po nawiązaniu współpracy z Galaxy Digital Mike’a Novogratza oferuje teraz handel kontraktami futures na Bitcoina.

Sponsorowane

Sponsorowane

Goldman Sachs staje się kolejnym dużym bankiem, który będzie oferował usługi kryptowalutowe. Firma ogłosiła, że oferuje teraz handel kontraktami futures na Bitcoina. Usługa jest oferowana we współpracy z Galaxy Digital.

Galaxy Digital rozwinął się w bank kryptowalut założony przez Bitcoinowego maksymalistę Mike’a Novogratza.

Sponsorowane

Sponsorowane

Wraz z tym ruchem, jeden z największych banków na świecie przenosi się do przestrzeni kryptowalutowej ze względu na zapotrzebowanie klientów. Jako pierwszy duży bank amerykański, który oferuje handel kryptowalutami, Damien Vanderwilt, współprezes Galaxy, wierzy, że utoruje to drogę dla innych banków, które podążą za Goldman Sachs.

Vanderwilt skomentował dalej ewentualną ekspansję na inne banki, mówiąc:

Kiedy jeden bank jest tam robi to, inne banki będą miały strach przed przegapieniem, a oni dostaną się na pokład, ponieważ ich klienci prosili o to.

Galaxy Digital będzie działać jako dostawca płynności dla Goldman Sachs. Max Minton, szef aktywów cyfrowych dla Goldman Sachs w regionie Azji i Pacyfiku twierdzi, że firma chce zaoferować klientom najlepsze ceny i bezpieczny dostęp do aktywów, którymi chcą handlować.

W 2021 r. obejmuje to teraz kryptowaluty i cieszymy się, że znaleźliśmy partnera z szerokim zakresem miejsc płynności i zróżnicowanymi możliwościami w zakresie instrumentów pochodnych obejmujących ekosystem kryptowalut

Inne banki idą w ślady

Goldman Sachs nie jest jedynym bankiem oferującym ekspozycję na kryptowaluty w tym tygodniu. BBVA Switzerland ogłosiło, że będzie oferować swoim klientom prywatnym dostęp do Bitcoina za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku. Dyrektor generalny BBVA Alfonso Gomez stwierdził również, że bank planuje rozszerzyć swoją ofertę kryptowalutową w przyszłości.

Stan Teksas potwierdził również, że będzie upoważniał banki stanowe do oferowania usług przechowywania kryptowalut. Ponadto, ciągła ekspansja wokół walut cyfrowych Banku Centralnego nadal stanowi rosnący obszar zainteresowania banków, a Chiny obserwują szybką ekspansję swojego cyfrowego juana.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Ryan jest specjalistą fintech z pasją do kryptowalut i adopcji blockchain. Jako zapalony trader i inwestor na rynku od 2016 roku. Lubi być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w branży, jednocześnie znajdując następny altcoin na 100x.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz