Giełda DeFi 1inch wprowadza token na Binance Smart Chain

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Token 1INCH jest teraz dostępny w BSC.

  • Rusza 4-tygodniowa farma płynności.

  • Wbrew rynkowej korekcie 1INCH wzrasta o 10%.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Najnowszy protokół zdecentralizowanych finansów (DeFi), który wychodzi poza Ethereum, to 1inch, który uruchamia swój natywny token w Binance Smart Chain.

Niepokój związany z Ethereum nie słabnie, ponieważ ceny gazu pozostają wysokie, a DeFi pozostaje poza zasięgiem wszystkich oprócz wielorybów z głębokimi kieszeniami. Aby zachować użytkowników i płynność, giełdy muszą się dostosować. Częścią tej adaptacji jest aktywacja warstwy 2 lub przejście do szybszej sieci.

W oświadczeniu z 25 lutego 1inch Foundation poinformowała, że wdrożyła token 1INCH na Binance Smart Chain (BSC), udostępniając użytkownikom BSC protokół agregacji i protokół płynności.

Ku wielkiemu rozbawieniu CEO Binance, Changpeng Zhao, ogłoszenie zostało połączone ze zwykłym żartem przeciwko Ethereum, do których krypto społeczność już się powoli przyzwyczaja:

Przekraczając piekło spalonej ziemi Ethereum, nasz bohater natrafia na tajemniczy żółty portal.

Pomost między Binance i Ethereum

Giełda wyjaśniła, że posiadanie tokena na BSC umożliwia wykorzystanie go jako pomostu między sieciami Binance i Ethereum. Wysłanie tokenów 1INCH do BSC spowoduje ich zablokowanie w Binance Bridge, platformie wymiany między łańcuchami. Odpowiednia wartość w tokenach na Binance zostanie w konsekwencji odblokowana.

Co więcej, dałoby to użytkownikom 1inch dostęp do rosnącej liczby farm DeFi na BSC, w tym PancakeSwap, BurgerSwap, StreetSwap, Venus, StableSwap, JulSwap i BakerySwap.

Początkowo na BSC wyemitowano dziesięć milionów tokenów 1INCH. Będą one wykorzystywane jako płynność na Binance Bridge w transakcjach między dwoma łańcuchami bloków, a całkowita podaż nie wzrośnie.

Sergey Kunz, współzałożyciel i dyrektor generalny firmy 1inch, stwierdził:

Widzimy dużą szansę, aby protokół płynności 1inch stał się największym protokołem płynności na Binance Smart Chain, ponieważ jest to już najbardziej wydajny protokół AMM na rynku.

W dniu 26 lutego zostanie uruchomiona zachęta do wydobywania płynności, w ramach której pula BNB/1INCH rozdzieli 0,01% całkowitej podaży w ciągu czterech tygodni.

Aktualizacja ceny tokena 1INCH

W rezultacie tych newsów natywny token giełdy wzrósł o 10% w ciągu dnia, przeciwstawiając się globalnej korekcie na rynku krypto. W momencie publikacji tego tekstu cena 1INCH wynosiła 4,30 USD.

Rekord wszech czasów dla tego tokena został osiągnięty w dniu 6 lutego, kiedy przekroczył 5,80 USD. Jednak nawet po korekcie 1INCH wciąż zyskał ponad 200% od początku tego roku.

Jeśli chodzi o całkowitą wartość zablokowaną, to DappRadar donosi o 1,36 miliarda USD, co oznacza spadek w stosunku do szczytu na 2,3 miliarda USD w dniu 14 lutego. DeFi Pulse odmawia podania danych na temat 1inch po sporze między dwoma założycielami.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Martin pisze o cyberbezpieczeństwie i informatyce od dwóch dekad. Ma wcześniejsze doświadczenie w tradingu oraz aktywnie zajmuje się branżą blockchain i kryptowalut od 2017 roku.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now