Gary Vaynerchuk ogłasza swoją pierwszą kolekcję NFT, VeeFriends

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Przedsiębiorca, który stał się osobowością internetu, Vaynerchuk publikuje swoją kolekcję NFT.

  • 10 255 tokenów gotowych do publicznego udostępnienia.

  • Tokeny obejmują darowizny na cele charytatywne i nie tylko.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Osobowość internetu i przedsiębiorca Gary Vaynerchuk ogłosił, że uruchomi kolekcję niewymienialnych tokenów (NFT). Będą się nazywać VeeFriends, a około 10 255 tokenów będzie można kupić za pośrednictwem sieci Ethereum (ETH).

SponsorowaneSponsorowane

Gary Vaynerchuk, przedsiębiorca, który był szczególnie wczesnym inwestorem w Facebooka, Ubera i Coinbase, teraz angażuje się w rozwój NFT. Vaynerchuk był także autorem aplikacji Resy do rezerwacji restauracji, którą on i jego współzałożyciel sprzedali firmie American Express w 2019 roku.

Gary po spędzeniu ostatnich kilku tygodni na zadręczaniu rysunkami za pośrednictwem Twittera, ogłosił w środę, że wypuszcza swoją pierwszą kolekcję NFT. Te niewymienialne tokeny są rodzajem zasobu cyfrowego, który pozwala ludziom śledzić własność wirtualnego zasobu za pomocą technologii blockchain, a te inteligentne kontrakty są w większości tworzone w sieci Ethereum (ETH).

SponsorowaneSponsorowane

Vaynerchuk chce wykorzystywać inteligentne kontrakty do interakcji z nabywcami NFT. Na przykład planuje to zrobić, oferując coroczne wydarzenie biznesowe VeeCon, do którego posiadacze tokenów otrzymają wyłączny dostęp przez trzy lata po zakupie tokena.

Nie jest jednak jedynym przedsiębiorcą technologicznym wspierającym NFT. Jack Dorsey, dyrektor generalny Twittera, niedawno sprzedał pierwszego w historii tweeta za nieco ponad 2,9 miliona dolarów.

NFT są z nami na dobre

To ogłoszenie pojawia się, gdy ceny walut cyfrowych wzrosły wykładniczo podczas lockdownu, a wraz z ciągłą akceptacją Bitcoina (BTC) i Ethereum przez instytucje, rynek NFT rozkwitł. Vaynerchuk potwierdził wzrost NFT, mówiąc:

Wiem, że NFT będą tu przez resztę mojego życia.

Vaynerchuk zapowiedział również, że część generowanych przez niego dochodów zostanie przekazana na cele charytatywne, a także odłoży pięć tokenów, które będą obejmować dostęp do stypendium. Program stypendialny pozwoli posiadaczowi tokena uczyć się od dyrektora generalnego VaynerMedia i jego ugruntowanej sieci zawodowej.

Ponadto darowizny zostaną przekazane zdecentralizowanym organizacjom autonomicznym, DAO, które chcą zrównoważyć negatywny wpływ wydobywania kryptowalut na środowisko.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Based in London, England. Writing while I work and study part time.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz