Krypto fundusz z Dubaju sprzedaje BTC warte 750 milionów dolarów, aby kupić więcej ADA oraz DOT

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • FD7 Ventures sprzeda 750 milionów dolarów w Bitcoinach (BTC), aby kupić więcej Cardano (ADA) i Polkadot (DOT).

  • Dyrektor zarządzający mówi, że BTC spełniło swoje zadanie i istnieje większy potencjał w łańcuchach bloków inteligentnych kontraktów.

  • ADA i DOT podobno przyczynią się do zdecentralizowanego rozwoju Web3.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

FD7 Ventures z siedzibą w Dubaju ogłosiło, że sprzeda Bitcoiy (BTC) o wartości 750 milionów dolarów, aby kupić więcej Cardano (ADA) i Polkadot (DOT).

Dzięki temu posunięciu kryptowalutowy fundusz inwestycyjny sprzedałby większość zarządzanego 1 miliarda dolarów, aby zainwestować w blockchainy, które dopiero rozwijają swoją infrastrukturę. Zarówno ADA, jak i DOT to szybkie, niedrogie sieci wdrażania inteligentnych kontraktów, które zapewniają skalowalność.

BTC spełniło swoje zadanie

Według dyrektora zarządzającego FD7, Prakash Chand, fundusz uważa, że BTC ostatecznie spełnił swoje zadanie, a dywersyfikacja w kierunku nowych altcoinów lepiej służyłaby jego inwestorom.

„Pomijając fakt, że Bitcoin był pierwszym na rynku, a społeczeństwo nadało mu znaczenie jako magazyn wartości, myślę, że Bitcoin jest właściwie bezużyteczny”

– powiedział Chand.

„Projekty takie jak Cardano, Polkadot i Ethereum (ETH) stanowią podstawę nowego Internetu i sieci 3.0”

– dodał.

Web3

Założyciele ADA i DOT, odpowiednio Charles Hoskinson i dr. Gavin Wood, byli jednymi z siedmiu założycieli Ethereum. W ogłoszeniu przytoczono przykłady tego, jak ich nowe projekty przyczyniają się do nowej zdecentralizowanej sieci Web3.

Na przykład ADA pracuje nad rozwiązaniem opartym na łańcuchu bloków, aby zaspokoić potrzeby milionów osób w Afryce bez konta bankowego. W międzyczasie DOT rozwija ekosystem projektów „moonshot”, aby umożliwić zdecentralizowaną platformę dla Web3.

Słysząc o planowanym przejęciu FD7, Hoskinson zdawał się cieszyć z tej wiadomości w tweecie.

ETH, ADA i DOT

Dalsza racjonalizacja decyzji, powiedział Chand:

„Miałem szczęście spędzać dużo czasu z najbystrzejszymi umysłami w kryptowalutach i jestem gotów się założyć, że każdy z Ethereum, Cardano i Polkadot będzie cenniejszy niż Bitcoin w ciągu najbliższych kilku lat”.

BeInCrypto poinformowało w zeszłym tygodniu (15-19 lutego), że ADA i DOT są postrzegane jako coraz bardziej opłacalne alternatywy dla Ethereum, ponieważ wysokie ceny gazu zmusiły użytkowników do przejścia na inne platformy. Coraz częściej dotyczy to nie tylko inteligentnych kontraktów, ale także zdecentralizowanych finansów (DeFi).

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Nick jest profesorem umiejętności komunikacji ustnej i specjalistą w dziedzinie nauki o danych w Budapeszcie na Węgrzech. Posiada tytuł magistra w dziedzinie analityki biznesowej. Jest stosunkowo spóźniony w dziedzinie kryptowalut i technologii blockchain, ale intryguje go ich potencjalne wykorzystanie gospodarcze i polityczne. Najlepiej można go opisać jako optymistycznego środkowo-lewicowego sceptyka.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now