Flare Network zintegruje Stellar z Ethereum

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Flare zintegruje Stellar Lumens z Ethereum.

  • Użytkownicy będą mogli tworzyć tokeny na XLM i używać ich w projektach DeFi.

  • Flare już wcześniej ogłosiło integrację z XRP (XRP), Litecoinem (LTC) i Dogecoinem (DOGE).

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Sieć Flare Networks ogłosiła, że zintegruje Stellar Lumens (XLM) ze swoją platformą smart kontraktów. Tym samym zapewni kompatybilność z blockchainem Ethereum.

Flare połączy XLM i ETH

Decyzja Flare o zintegrowaniu Stellar Lumens oznacza, że użytkownicy będą mogli tworzyć tokeny na XLM i używać ich w projektach DeFi opartych na Ethereum. Stanie się to możliwe dzięki protokołowi F-Asset, który pozwala inwestorom przekształcać kryptowaluty w “tokeny pomostowe”.

Podczas gdy Stellar obsługuje już natywne smart kontrakty, jego własne kontrakty nie są kompatybilne z Ethereum Virtual Machine (EVM). Podejście Flare pozwoli wyeliminować to ograniczenie.

Więcej projektów

Flare Networks ogłosiło wcześniej integrację z XRP (XRP), Litecoinem (LTC) i Dogecoinem (DOGE). Flare twierdzi, że poprzez integrację różnych projektów, chce osiągnąć jak największą decentralizację. Celem jest także uniknięcie faworyzowania niektórych monet nad innymi.

Zespół projektu nie podał jeszcze, czy przeprowadzi airdrop dla posiadaczy XLM i DOGE, tak jak zrobił to dla XRP. W przypadku LTC firma rozdystrybuuje tokeny jeszcze w tym roku.

Flare Networks jest nadal w fazie testowej, mainnet projektu ma zostać uruchomiony do końca drugiego kwartału 2021 roku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now