FC Bayern Munich wchodzi we współpracę z Sorare

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Bayern Monachium podpisał umowę partnerską z piłkarską grą fantasy Sorare.

  • Teraz zawodnicy tej drużyny zostaną wyemitowani jako token NFT na blockchainie Ethereum.

  • Oprócz Bayernu, Sorare już wcześniej podpisało kontrakty z Juventusem i Paris Saint-Germain.

  • Sorare niedawno zebrała 4 miliony dolarów podczas rundy zalążkowej, które są przeznaczone na dalszy rozwój.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Zwycięzca niemieckiej Bundesligi i Ligi Mistrzów 2020, klub piłkarski Bayern Monachium, podpisał umowę partnerską z piłkarską grą fantasy Sorare. Teraz zawodnicy tej drużyny zostaną wyemitowani jako token NFT na blockchainie Ethereum.

FC Bayern Monachium jest trzecim klubem Bundesligi, który wszedł we współpracę z Sorare. Na ten moment z tym gamingowym projektem partnerstwo podjęło już ponad 100 drużyn.

Co to jest Sorare?

Sorare to gra fantasy football, oparta na blockchainie Ethereum. Użytkownicy mogą wymieniać się w niej limitowanymi kartami piłkarskimi i budować własne drużyny. Następnie na podstawie wyników osiąganych przez sportowców w realnym życiu, otrzymują oni nagrody w grze.

Fani piłki nożnej często zbierają i wymieniają się fizycznymi kartami kolekcjonerskimi. Sorare oparta na technologii blockchain pozwala na natychmiastowy transfer kart jako cyfrowych zasobów. Prezes Sorare, Nicolas Julia partnerstwo z FC Bayern Monachium potraktował jako kamień milowy. Dodał także, że jego firma współpracuje teraz z trzema z pięciu najlepszych drużyn w Europie. Oprócz Bayernu, Sorare już wcześniej podpisało kontrakty z Juventusem i Paris Saint-Germain.

Dzisiejsze wieści to kolejny ważny kamień milowy dla Sorare. Dzięki włączeniu FC Bayern Monachium do platformy, Sorare może się teraz pochwalić trzema z pięciu najlepszych mistrzów Europy z Juventusem i Paris Saint-Germain, co sprawia, że gra staje się jeszcze bardziej istotna dla miłośników piłki nożnej na całym świecie. Fani FC Bayern Monachium będą mogli dołączyć do ekonomii swoich pasji w sposób, który nie był możliwy przed wejściem na światową platformę football fantasy Sorare.

Sorare wspiera adopcję blockchaina

Tworzenie unikalnych cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich jest jednym z najczęstszych zastosowań technologii blockchain. Podpisując partnerstwa z wysokiej klasy klubami, Sorare zachęca do korzystania z technologii blockchain i cyfrowych aktywów w życiu codziennym. Dzięki blockchainowi takie zasoby mają z góry ustaloną podaż oraz konkretnych właścicieli.

Sorare niedawno zebrała 4 miliony dolarów podczas rundy zalążkowej, które są przeznaczone na dalszy rozwój platformy.

Gry oparte o technologię blockchain stają się coraz bardziej popularne. W ubiegłym roku wykorzystywały one większość dAppów w zdecentralizowanym ekosystemie. Takie blockchainowe patformy jak CryptoKitties czy OpenSea zbudowały naprawdę ogromne bazy użytkowników, pozwalając na handel kolekcjonerskimi, cyfrowymi aktywami.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now