eToro zwiększa depozyty nowych użytkowników po wzroście popytu

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • eToro tymczasowo podniósł minimalną kwotę depozytu dla nowych użytkowników do 1000 USD.

  • Dzieje się tak po tym, jak liczba nowych rejestracji i depozytów osiągnęła najwyższy poziom w historii wśród rosnącej aktywności handlowej.

  • Kilka giełd doświadczyło przestojów serwisowych, gdy Bitcoin wzrósł do nowych rekordów wszech czasów.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

eToro tymczasowo podniósł minimalną kwotę depozytu dla nowych użytkowników do 1000 USD.

SponsorowaneSponsorowane

Giełda kryptowalut eToro zwiększyła swój nowy depozyt użytkownika z 200 do 1000 USD. Giełda stanęła w obliczu bezprecedensowego wzrostu popytu na swoje usługi handlowe po historycznym wzroście Bitcoina.

Firma eToro ogłosiła na Twitterze, że podjęła działania mające na celu ochronę swoich 17 mln obecnych użytkowników. Musieli, po tym jak 40 000 nowych użytkowników zarejestrowało się w jeden dzień na początku roku.

SponsorowaneSponsorowane

Wszystko idzie w górę

Skok na eToro nastąpił, gdy Bitcoin wzrósł 16 grudnia powyżej kluczowego psychologicznego poziomu 20 000 USD. Rajdowi towarzyszył gwałtowny wzrost aktywności i wolumenów. Dane Google Trends pokazują również, że liczba wyszukiwań BTC jest najwyższa od momentu osiągnięcia 20000 USD w grudniu 2017r.

Co więcej, główne media, takie jak BBC i CNN, zaczęły opisywać Bitcoin na swoich pierwszych stronach. eToro twierdzi, że ostatni wzrost popytu został wygenerowany głównie przez składanie ofert przez indywidualnych handlowców detalicznych.

Opłaty za mainstreaming na eToro

Niektóre giełdy kryptowalut wymagają teraz minimalnych depozytów od nowych użytkowników, aby pokryć koszty związane z tworzeniem kont. Jednak kiedy po raz pierwszy pojawiło się krypto, giełdy tego nie zrobiły. Handlowcy wiązali te opłaty z tradycyjnymi giełdami.

Jednak giełda kryptowalut Bitfinex podjęła podobne działania w 2018 roku. Wprowadziła minimalny depozyt w wysokości 10 000 USD. Giełda stanęła w obliczu przytłaczającego popytu podczas rajdu bitcoinów w latach 2017-2018.

Posunięcie podobne do Bitfinex mogło w tym roku pomóc niektórym giełdom. Serwery Binance utknęły w martwym punkcie, gdy Bitcoin przekroczył 20 000 USD. Przed wznowieniem handlu giełda miała prawie dwie godziny przestoju.

Coinbase również zmierzył się z tym problemem. Od tamtej pory nękają go przerwy w dostawie, a niektórzy traderzy krytykują z tego powodu wymianę w mediach społecznościowych.

eToro powiedział, że jego zasoby edukacyjne, w tym rachunki demonstracyjne, pozostają nienaruszone przez nowe minimum depozytów. Ruch trwa do czasu spadku popytu lub zwiększenia wydajności platformy.

To pokazuje, że branża kryptowalut wciąż może być zaskoczona poziomem nowego zainteresowania. Wzrasta zainteresowanie instytucjonalne. Branża musi przygotować się na fale nowych inwestorów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz