Ethereum rośnie i zmierza w kierunku 800 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Ethereum stoi w obliczu długoterminowych poziomów oporu na 835 i 1015 USD.

  • ETH jest notowany powyżej wsparcia na 625 USD.

  • ETH/BTC waha się między wsparciem a oporem na poziomach 0,0225 i 0,0275 BTC.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Ethereum (ETH) zbliża się do długoterminowego obszaru oporu między 835 a 1015 USD. Ten zakres zawiera kluczowy poziom zniesienia Fib mierzony na podstawie ceny z rekordu wszech czasów (ATH).

Trend Ethereum nie wykazał jeszcze żadnej słabości, co sugeruje, że zostanie osiągnięty obszar 835 USD.

Długoterminowe poziomy Ethereum

Tygodniowy wykres dla ETH pokazuje, że cena zbliża się do długoterminowego poziomu oporu na 835 USD (zniesienie 0,5 Fib). Jeśli uda się go przebić, to następny obszar oporu będzie wynosił 1015 USD (zniesienie 0,618 Fib).

Tygodniowe wskaźniki nie wykazały jeszcze słabości, co sugeruje, że trend wzrostowy powinien się utrzymać.

Wykres ETH dzięki Tradingview

Kryptowalutowy trader @TraderLenny przedstawił wykres ETH, stwierdzając, że z powodu tygodniowego zamknięcia oczekuje się, że cena eksploduje.

Jeśli ETH z powodzeniem przekroczy 835 USD, jak sugerują wskaźniki, może rzeczywiście szybko wzrosnąć do 1015 USD.

Źródło: Twitter

Trwający wzrost

Wykres dzienny dla ETH pokazuje trwający ruch wzrostowy i brak bezpośredniego oporu powyżej aktualnej ceny, z wyjątkiem wcześniej nakreślonych poziomów zniesienia Fib.

Podczas gdy MACD traci siłę, to zarówno RSI, jak i oscylator stochastyczny poruszają się w górę. Potwierdza to możliwość dalszego wzrostu ETH w kierunku wyznaczonych wcześniej celów.

Wykres ETH dzięki Tradingview

Podobnie, sześciogodzinny wykres pokazuje, że ETH wybił się z opadającej linii oporu i rośnie od czasu potwierdzenia jej jako wsparcia.

Co więcej, Ethereum jest notowane również powyżej obszaru wsparcia na 625 USD. Dopóki jest powyżej tego wsparcia, trend jest uważany za byczy. Nie widać również słabości wskaźników technicznych, co dodatkowo potwierdza możliwość dalszego wzrostu ETH w kierunku naszych celów.

Wykres ETH dzięki Tradingview

Liczba fal

Liczba fal sugeruje, że ETH rozpoczął falę 5 (pokazaną na czarno poniżej) po płaskim przebiegu w fali 4.

Prawdopodobny cel dla szczytu ruchu znajduje się między 809 a 813 USD (4,61 Fib przedłużenia fali 1 i 1,61 Fib przedłużenia fali 1-3).

Ponieważ ten cel pasuje również do obszaru długoterminowego oporu, to prawdopodobnie będzie działał jako szczyt.

Wykres ETH dzięki Tradingview

ETH/BTC

Wykres tygodniowy pokazuje, że kurs ETH/BTC znajduje się tuż poniżej obszaru oporu na 0,0275 BTC po tym, jak utworzony został długi knot górny w wyniku odbicja od wsparcia na 0,0225 BTC.

Jednak wskaźniki techniczne są niedźwiedzie, co sugeruje, że obecny ruch może być po prostu odwróceniem oporu/wsparcia, po którym ETH spadnie.

Ten scenariusz zostałby jeszcze bardziej wzmocniony, gdyby ETH został odrzucony z obszaru oporu na 0,0275 BTC.

Wykres ETH/BTC dzięki Tradingview

Podobnie, dzienny wykres pokazuje trwającą próbę przebicia się ETH wyżej, co jest w pewnym stopniu wspierane przez wskaźniki techniczne. Aktualny obszar oporu jest również pokazany jako poziom zniesienia 0,5 Fib poprzedniego ruchu w dół.

Dlatego to, czy ETH powiedzie się odzyskanie obecnego obszaru oporu, będzie kluczowe dla określenia kierunku przyszłego trendu.

Wykres ETH/BTC dzięki Tradingview

Konkluzja

Oczekuje się, że Ethereum będzie nadal rosnąć w kierunku docelowej wartości na 835 USD i prawdopodobnie dalej do 1015 USD.

To, czy ETH/BTC jest w stanie odzyskać następny obszar oporu, będzie kluczowe dla określenia kierunku przyszłego trendu.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now