NOWOŚĆ Ethereum (ETH) przebija 3000 USD!

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Ethereum właśnie przekroczyło 3000 USD i zarejestrowało nowy rekord na poziomie 3086 USD.

  • Oznacza to, że tylko w tym roku, inwestorzy mogli liczyć na około 300% zysku.

  • Natywna kryptowaluta blockchaina Ethereum wzrosła również w stosunku do Bitcoina.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Druga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej nie zwalnia impetu. Ethereum właśnie przekroczyło 3000 USD i zarejestrowało nowy rekord na poziomie 3086 USD.

Sponsorowane Sponsorowane

Ethereum osiąga ATH

Ethereum rok 2021 rozpoczęło z ceną 760 USD. Już rok 2020 sam w sobie był już imponujący, bowiem podczas marcowego krachu wartość monety wynosiła zaledwie 90 dolarów. Bardzo duży popyt w połączeniu z globalną hossą ostatecznie doprowadził do przebicia poprzedniego ATH z 2018 rok. Odbyło się to już w miesiąc po zakończeniu drugiej dekady XXI wieku.

Pomijając krótkie retrakcje, rynek byka na Ethereum tylko się nasilał. W rezultacie, w lutym ETH przebiło psychologiczną barierę 2000 USD. Po marcowej stagnacji, ETH w kwietniu wznowił potężny ruch na północ. Doprowadziło to do serii rekordów, aż ostatecznie dwie godziny temu, ETH przełamało opór na poziomie 3000 dolarów. Oznacza to, że tylko w tym roku, inwestorzy mogli liczyć na około 300% zysku.

ETH rośnie w stosunku do Bitcoina

Natywna kryptowaluta blockchaina Ethereum wzrosła również w stosunku do Bitcoina, dzięki czemu para handlowa ETH/BTC osiągnęła nowy prawie 3-letni rekord na poziomie ponad 0,05. Zwiększyła się również kapitalizacja rynkowa aktywa, która wynosi obecnie ponad 340 mld USD. W rezultacie, ETH wszedł do pierwszej 30 globalnych aktywów pod względem market capu i znajduje się teraz na 22. miejscu.

Sponsorowane Sponsorowane

W tym momencie kapitalizacja Ethereum przekroczyła znane marki takie jak PayPal, Toyota, Adobe, Coca-Cola, Intel, Netflix i wiele innych. Zaledwie 3 miejsca dzielą też monetę od takiego giganta płatności jak Mastercard.

Do ogromnych wzrostów przyczyniły się z pewnością szybko rozwijające się trendy tj. DeFi i NFT. Wygląda też na to, że inwestorom wcale nie przeszkadzają wysokie opłaty transakcyjne.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz