ETH ustanawia nowe ATH, osiągając 3800 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Ethereum osiąga kolejne ATH - 3800 USD

  • Ceny gazu osiągnęły najniższy poziom

  • 4,3 miliona ETH w depozytach

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Ethereum osiągnął kolejny rekord wszechczasów w sobotę po zwyżkowym tempie. Ponieważ wypływy wymiany rosną, a nadciąga ETH 2.0.

SponsorowaneSponsorowane

Druga co do wielkości kryptowaluta osiągnęła nowe ATH w sobotę, osiągając 3800 USD na Binance.

Ethereum odnotował zwyżkowy wzrost w następstwie wzrostu popularności wśród inwestorów. Wartość kryptowaluty wzrosła o 110% w ciągu ostatniego miesiąca. Do tej pory łączny wzrost wyniósł 423% w stosunku do 2021 r.

SponsorowaneSponsorowane
Źródło: Tradingview

Kryptowaluta nadal rośnie po niedawnych wiadomościach, że S&P Dow Jones uruchomił kilka indeksów kryptograficznych, w tym indeks Ethereum.

Po niedawnym Berlin upgrade , który nastąpił kilka miesięcy przed aktualizacją Londyn, Ethereum odnotowało wzrost przepustowości transakcji.

Ceny gazu Ethereum ostatnio spadły, zwiększając wolumen transakcji. Blockchain Ethereum niedawno osiągnął również 16,5 transakcji na sekundę (TPS) zgodnie z analizą onpchain Glassnode

Według BitInfoCharts, 2 maja ceny gazu osiągnęły najniższy poziom około 8 USD.

Oczekiwana jest dalsza akcja cenowa 

Handlowcy kryptowalut nadal oczekują więcej korzyści od Ethereum. Dyrektor generalny CryptoQuant, Ki Young Ju, napisał na Twitterze o niedawnym ATH, mówiąc:

Sprzedaż ETH obecnie nie wydaje się dobrym pomysłem na dłuższą metę. Podążaj za amerykańskimi inwestorami instytucjonalnymi, a nie przeciwko nim

Tweet odnosi się do wzrostu aktywności zakupowej na popularnej giełdzie kryptowalut Coinbase

Aktualne statystyki na CryptoQuant wskazują że rezerwy ethereum na giełdach spadają podczas gdy cena rośnie. Najnowsze statystyki wskazują, że obecnie na giełdach jest 19 milionów ethereum. Spadek z ponad 21 milionów ethereum trzy miesiące temu.

Zbliża się ETH 2.0

Stakowanie Ethereum 2.0 również przyniosło w tym tygodniu wzrost liczby nowych deponentów. 5 maja to rekordowy poziom w 2021 r. Łącznie 1779 nowych deponentów dodało swoje 32 ethereum do umowy depozytowej. 

Najnowsze statystyki wskazują, że obecnie w umowie depozytowej postawionych jest ponad 4,3 miliona ETH, o wartości 15,48 miliarda dolarów

Ethereum przeżywa obecnie drugi najlepszy rok wzrostu cen od 2018 r., po wzroście o 488% w 2020 r. 

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Ryan ist ein Fintech-Spezialist mit einer Leidenschaft für Kryptowährungen und Blockchain-Einführung. Er entdeckte Bitcoin im Jahr 2016, als er in ein Ponzi-Programm investierte, und es war die beste Entscheidung, die er jemals getroffen hat.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz