ETH i BNB ustanawiają nowe ATH. Spadek dominacji BTC

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Ethereum osiąga nowe ATH, wynoszące 2880 USD.

  • Binance Coin również osiąga nowe maksimum w wysokości 645 USD.

  • Dominacja Bitcoina spada poniżej 50%.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Ethereum i Binance Coin odnotowały nowe ATH w ciągu ostatnich 24 godzin. Dominacja Bitcoina spada poniżej 50%

Sponsorowane Sponsorowane

Po mocnym tygodniu dla Ethereum, w ten weekend kryptowaluta osiągnęła kolejny rekord wszechczasów. Ethereum osiągnął w sobotę ATH na poziomie 2880 USD na Binance. Kryptowaluta cieszy się, od sześciu dni, byczymi zakupami. 

Źródło: Tradingview

Binance Coin (BNB) również odnotował nowy rekord, po raz pierwszy od prawie trzech tygodni. BNB zebrał 645 USD w sobotę rano. Trzecia co do wielkości kryptowaluta również cieszyła się ciągłą, tygodniową siłą. 

Źródło: Tradingview

Oba projekty nadal osiągają nowe szczyty, podczas gdy dominacja Bitcoina spada. Spadek zauważalny jest prawie od miesiąca. Obecnie wynosi około 49,86%, spadając z poziomu 60,61% sprzed miesiąca. 

Sponsorowane Sponsorowane
Źródło: Tradingview

Sentyment rynkowy obecnie oczekuje, że Ethereum będzie nadal rosnąć, ponieważ 3000 USD stanie się jego kolejną poważną przeszkodą. Ethereum niedawno ukończył Fork Berlin w sieci głównej. Kolejną, główną aktualizację w sieci, zaplanowano na lipiec.

Zainteresowanie wzrostem Ethereum

Ethereum również odnotowało wzrost zainteresowania ze strony firm inwestycyjnych. Ostatnio Rothschild Investments kupił początkowy pakiet 4,75 mln USD w Greyscale Ethereum Trust, zgodnie z dokumentami . Rothschild stał się jednym z pierwszych zarządzających aktywami instytucjonalnymi i markami, którzy wystawili się na działanie ethereum dzięki Grayscale.

Opłaty za gaz w sieci odnotowały dramatyczny spadek cen, umożliwiając handlowcom wykorzystanie hossy na rynku. Aktywne adresy ETH również osiągnęły niedawno swoje ATH.

Popularność PancakeSwap rośnie

Zdecentralizowana giełda (DEXPancakeSwap również odnotowała wzrost popularności. Giełda Binance Smart Chain (BSC) cieszy się wzrostem, szczególnie ze względu na niskie opłaty za gaz w sieci. PancakeSwap, który wykorzystuje token BNB, jest obecnie trzecim co do wielkości DEX po Uniswap i MDEX. 

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Ryan ist ein Fintech-Spezialist mit einer Leidenschaft für Kryptowährungen und Blockchain-Einführung. Er entdeckte Bitcoin im Jahr 2016, als er in ein Ponzi-Programm investierte, und es war die beste Entscheidung, die er jemals getroffen hat.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz