Enjin uruchomi pierwszy dedykowany Blockchain NFT

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Enjin buduje blockchain dedykowany dla NFT.

  • Efinity będzie zbudowane na zdecentralizowanej sieci Polkadot.

  • Trwają prace nad nowym tokenem cross-chain.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Enjin we współpracy z Polkadot rozwija blockchain dla niewymiennych tokenów (NFT).

Enjin już wcześniej udowodnił swoje zaangażowanie w rynek NFT. Co więcej, projekt jest również twórcą standardu ERC-1155 non-fungible token (NFT).

Aby zbudować ten nowy blockchainowy projekt, Enjin zebrał 18,9 miliona dolarów. Efinity, jak wiadomo, zostanie zbudowany na zdecentralizowanej sieci aplikacji Polkadot. Jego celem jest bycie miejscem, w którym użytkownicy mogą hostować gry, aplikacje i przedsiębiorstwa. Caleb Applegate, COO firmy Enjin powiedział:

NFT powinny być dla wszystkich. Budowanie z Polkadot umożliwi nam dostarczenie dostępnego, skalowalnego rozwiązania, które upoważnia wszystkich do udziału w powstającej gospodarce NFT”.

W rundzie finansowania wzięli udział wielcy znani gracze blockchain. Wśród nich m.in. Crypto.com Capital, DFG Group i Hashed. Dodatkowe wsparcie pochodziło od Hypersphere, BlockTower, Blockchain.com Ventures, Fenbushi, Iconium, HashKey, Arrington XRP Capital i DeFi Alliance.

Efinity blockchain spodziewa się przetwarzać transakcje co sześć sekund i wykorzysta proof-of-stake, aby skalować się do 1000 transakcji na sekundę. Maxim Blagov, dyrektor generalny Enjin wyjaśnił;

Dzięki Efinity, dostarczamy branży NFT dedykowany, specjalnie skonstruowany blockchain, który stworzy początek obejmującej cały świat, zaawansowanej gospodarki aktywów cyfrowych – wolny, otwarty i zdecentralizowany rynek, na którym rozpoczną się nowe cyfrowe światy.

Enjin opracowuje między łańcuchowy token

Enjin rozwija również token cross-chain o nazwie “Paratoken”. Tokeny te są oparte na standardzie Enjin’s ERC-1155 NFT. Paratokeny pozwolą użytkownikom przenieść dowolny rodzaj tokena z innego blockchaina do sieci Efinity. Witek Radomski, CTO firmy Enjin powiedział:

Aktywa cyfrowe powinny istnieć w metawersum blockchainów. Otwarcie płynności na wielu blockchainach i przypadkach użycia połączy szeroki ekosystem twórców, kupujących i sprzedających.

Zespół wydał whitepaper szczegółowo opisujący nowy Efinity Token (EFI). Licytujący na rynkach NFT firmy otrzymają EFI jako nagrodę. W rezultacie stworzy to wieczystą płynność dla wszystkich aktywów. Ponadto, pozwoli to również kolekcjonerom zobaczyć aktualną wycenę ich portfeli NFT.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now