ENJ zmierza do wyższych cen po odzyskaniu utraconego wsparcia

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • ENJ odchylił się poniżej, a następnie odzyskał obszar wsparcia na 0,14 USD.

  • Token wybił się z opadającej linii oporu.

  • ENJ podąża za krótkoterminową rosnącą linią wsparcia.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena Enjin Coin (ENJ) odzyskała obszar wsparcia na 0,14 USD po fałszywym załamaniu z niego. ENJ powinien wzrosnąć w kierunku obszarów oporu opisanych w tym artykule.

Odchylenie prowadzi do odzyskania

Kurs ENJ spadał od chwili, gdy w dniu 24 sierpnia osiągnął szczyt na 0,258 USD. Spadek trwał aż do osiągnięcia poziomu 0,11 USD w dniu 4 listopada.

Wydaje się, że dołek spowodował załamanie (zaznaczone czerwonym kółkiem poniżej) z obszaru wsparcia na 0,14 USD, który istniał wcześniej od początku września.

Jednak wkrótce potem ENJ odzyskał ten poziom i ponownie zatwierdził go jako wsparcie.

Główny obszar oporu wynosi od 0,167 do 0,184 USD, czyli poziomy zniesienia 0,382-0,5 Fib całego ruchu spadkowego.

Wskaźniki techniczne są neutralne, ale lekko bycze. RSI przekroczył 50, a MACD rośnie. Z drugiej strony oscylator stochastyczny właśnie utworzył niedźwiedzi krzyż.

Wykres ENJ dzięki Tradingview

Kryptowalutowy trader @Mesawine1 nakreślił wykres ENJ, przedstawiając wzór odwróconej głowy z ramionami. Twierdzi on, że cena może wkrótce wybić się i wzrosnąć do 0,184 USD.

Chociaż taki wzrost wydaje się bardzo prawdopodobny, to wzór nie jest łatwo dostrzegalny, a jego kształt jest daleki od podręcznikowego ideału.

Źródło: Twitter

Ruch krótkoterminowy

Krótkoterminowy sześciogodzinny wykres pokazuje, że ENJ już wybił się z opadającej linii oporu i porusza się w górę.

Jednak musi jeszcze przekroczyć poziom zniesienia 0,618 Fib, wspólny poziom, na którym korekty mają się zakończyć. Dlatego dopóki ENJ nie zrobi tego pomyślnie, to nie możemy z całą pewnością stwierdzić, że trend jest zwyżkowy.

Jednak wskaźniki techniczne są zwyżkowe, co potwierdza możliwość wybicia ENJ. Pasowałoby to również do odczytów z dziennego interwału.

Wykres ENJ dzięki Tradingview

Jeszcze krótszy wykres dwugodzinny pokazuje, że ENJ podąża za rosnącą linią wsparcia, która nie została zweryfikowana wystarczająco dużo razy, aby potwierdzić jej obowiązywanie.

Niemniej jednak, dopóki ENJ będzie notowany powyżej tej linii, spodziewamy się dalszego ruchu w górę w kierunku obszaru oporu na 0,167-0,184 USD opisanego w pierwszej sekcji.

Wykres ENJ dzięki Tradingview

Konkluzja

Podsumowując, podczas gdy ENJ prawdopodobnie zbliży się do obszaru 0,167-0,184 USD, to trendu nie można jeszcze uznać za wzrostowy, chyba że ENJ skutecznie odzyska te poziomy. W chwili obecnej nie możemy z całą pewnością określić, czy tak się stanie.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now