Elon Musk znowu tweetuje o Dogecoinie

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • W dniu dzisiejszym CEO Tesli - Elon Musk, wielokrotnie wspominał na Twitterze o swojej ulubionej kryptowalucie - Dogecoinie.

  • Najpierw wyjaśnił kwestię tego, czy superkomputer Dojo, który obecnie rozwija Tesla, może konkurować z krypto miningiem opartym na ASIC.

  • Następnie posunął się do opublikowania mema z Ojcem Chrzestnym, żądając uwolnienia DOGE.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

W dniu dzisiejszym CEO Tesli – Elon Musk, wielokrotnie wspominał na Twitterze o swojej ulubionej kryptowalucie – Dogecoinie. Najpierw wyjaśnił kwestię tego, czy superkomputer Dojo, który obecnie rozwija Tesla, może konkurować z krypto miningiem opartym na ASIC. Następnie posunął się do opublikowania mema z Ojcem Chrzestnym, żądając “uwolnienia DOGE”.

Sponsorowane

Sponsorowane

Superkomputer Dojo nie będzie kopał DOGE

Główny deweloper DOGE, Michi Lumin zaprzeczył wszelkim plotkom, jakoby superkomputer Dojo mógł kopać DOGE. Nie posiada on bowiem specjalnej aplikacji do obsługi węzła Dogecoina. Mimo to ogłosił, że jest zajęty tworzeniem pełnego węzła DOGE na Starlink. Starlink to tworzony przez SpaceX projekt Muska, którego celem jest zapewnienie globalnego satelitarnego dostępu do Internetu. W odpowiedzi na tweet Lumin’a, Musk sprecyzował więcej szczegółów na temat Dojo i DOGE:

Na początku tego roku Musk zamieścił tweet “Dojo 4 DOGE”, który popchnął cenę DOGE na północ. Wśród społeczności pojawiły się spekulacje, że Elon planował wykorzystać DOGE w superkomputerze Tesli stworzonym do szkolenia sieci neuronowych.

Musk jednak wyjaśnił, że Dojo nie będzie w stanie wydobywać DOGE w taki sposób, w jaki można to robić na urządzeniach ASIC. Przeprosił też za zamieszanie, jakie jego tweet mógł wywołać w społeczności. Niektórzy z komentujących Muska, jak w takim razie wytłumaczyć jego tweeta “Dojo 4 DOGE”. Niestety nie otrzymali odpowiedzi.

Elon Musk i Ojciec Chrzestny

Jeszcze tego samego dnia Musk ponownie wspomniał o Dogecoinie. Tym razem opublikował mema z Ojcem Chrzestnym i podpisał go: “Uwolnij Doge!”. Nie musieliśmy czekać długo na reakcję społeczności, która szybko zaczęła dyskredytować DOGE i twierdziła, że nie może on konkurować z BTC.

Musk w tweecie zażądał “uwolnienia DOGE”. Jak zwykle jednak nie przedstawił żadnych wyjaśnień.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz