Eksperci krypto uważają SOL i BSC za prawdziwych konkurentów dla ETH

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Warwick i Samani uważają, że SOL i BSC stanowią długoterminową konkurencję dla ETH.

  • Multicoin Capital jest bardziej optymistycznie nastawiony na SOL i BSC niż na ETH.

  • Skalowalność ETH nadal utrudnia realizację projektu w stosunku do konkurencji.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Eksperci kryptowalut zmagają się w walce o drugie miejsce, ponieważ Solana (SOL) i Binance Chain (BSC) nadal wykazują masową adopcję, podczas gdy problemy ze skalowaniem Ethereum (ETH) nadal trwają.

Sponsorowane

Sponsorowane

Założyciel Synthetix, Kain Warwick i partner zarządzający w Multicoin Capital, Kyle Samani przedstawili swoją opinię na temat walki o dominację nad Ethereum.

Przemawiając w Unchained Podcast, para omówiła możliwości innych blockchainów, potencjalnie wyprzedzających Ethereum. Największym zagrożeniem są Solana i Binance Chain.

Sponsorowane

Sponsorowane

Warwick skomentował wysokie opłaty za gas Ethereum. Jako główny problem, podając: „Wydaje się, że sieci takie jak Solana i Binance Smart Chain mają szansę naprawdę zacząć odrywać się od dominacji ETH”.

Byczo na BSC i SOL

Samani, który koncentruje się na inwestowaniu w kryptowaluty, wyjaśnił w podcaście, że Multicoin Capital jest byczy na Ethereum. Jednak firma jest bardziej bycza na BSC i SOL. „Jesteśmy dłużej na ETH niż Bitcoin. A na SOL i Binance jesteśmy jeszcze dłużej ”- stwierdził.

Obaj eksperci uważają, że inwestorzy nie mogą przespać konkurentów Ethereum. Warwick skomentował dalej, mówiąc: „Myślę, że społeczność ETH nie może być tego nieświadoma”. Powtarzając, że konkurentów ETH należy poważnie rozważyć.

Kluczowe zalety konkurencji

Łańcuchy bloków Solana i Binance Smartchain oferują kilka zalet w porównaniu z Ethereum. Jednym z najbardziej znaczących problemów, z jakimi boryka się ETH, jest brak możliwości skutecznego skalowania. Rosnąca liczba użytkowników i transakcji spowodowała ostatnio “ból głowy” w sieci.

Największym wyzwaniem, przed jakim obecnie stoi ekosystem ethereum, jest to, że właściwie nie można odpowiedzieć na pytanie:

Jak będzie wyglądać skalowana aplikacja Ethereum za 24 miesiące?

Powiedział Samani.

Do innych czynników przyczyniających się należą ramy programistyczne. Solana jest budowana na rdzeniu. Warwick uważa, że ​​Rust umożliwia programistom dalszy rozwój sieci na Solanie.

Samani skomentował również framework Rust, stwierdzając, że „wygląda na to, że Rust powoli zastąpi C ++ tak, aby zasilał wnętrzności wszystkiego na świecie”.

Warwick zakończył stwierdzeniem, że Solana stanowi większe zagrożenie dla Ethereum na dłuższą metę.

Możesz stracić udział w rynku. Liderzy cały czas pozostają w tyle, zwłaszcza w początkowych fazach rewolucji technologicznych

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Ryan jest specjalistą fintech z pasją do kryptowalut i adopcji blockchain. Jako zapalony trader i inwestor na rynku od 2016 roku. Lubi być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w branży, jednocześnie znajdując następny altcoin na 100x.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz