Dzienny obrót krypto na PayPal przekracza 125 milionów USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Giełda ItBit, która obsługuje transakcje PayPal, przekroczyła 125 milionów USD dziennego obrotu w dniu 7 stycznia.

  • Obroty wzrosły wykładniczo, odkąd PayPal zaczął obsługiwać aktywa cyfrowe.

  • Oczekuje się, że wolumen dalej wzrośnie wraz z zagłębianiem się PayPal tę klasę aktywów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Dzienne transakcje kryptograficzne w systemie PayPal przekroczyły 125 milionów USD i oczekuje się, że wolumen ten dalej będzie rosnąć wraz z rozwojem usługi.

Wolumen transakcji PayPal przekroczył 125 milionów USD, zgodnie z danymi dotyczącymi wolumenu transakcji z ItBit, który obsługuje transakcje dla giganta płatności.

Dzienny obrót krypto na PayPal / Źródło: nomics.com

Wzrosty wolumenu krypto na PayPal

24-godzinny wolumen obrotu w dniu 7 stycznia pokazuje, że transakcje osiągnęły najwyższy w historii wynik, a większość stanowią Bitcoin i Ethereum. Oznacza to pięciokrotny wzrost wolumenu obrotu od czasu, gdy PayPal niedawno zaczął wspierać kryptowaluty.

Giełda ItBit jest własnością Paxos, którą firma PayPal wybrała do obsługi swoich transakcji w październiku 2020 r. Dane firmy Nomics wskazują na znaczny wzrost wolumenu obrotu od czasu nawiązania współpracy. PayPal ma obecnie około 340 milionów użytkowników, choć większość z nich nie ma jeszcze dostępu do usługi.

Znaczący wolumen sugeruje, że PayPal mógłby odegrać rolę w przybliżeniu tej klasy aktywów dla szerszej publiczności. Oczekuje się również, że w nadchodzących miesiącach zaoferuje usługi kryptowalut 26 milionom sprzedawców. W połączeniu z bardzo optymistycznymi nastrojami na rynku, PayPal może bardzo dobrze sprostać wysokim ambicjom swojego dyrektora generalnego w zakresie zasobów cyfrowych.

Ponieważ wkrótce spodziewane są nowe aktualizacje i rozszerzenia, może to być początek zalewu inwestorów detalicznych. Obecni użytkownicy mogą z łatwością przechowywać Bitcoin na platformie, a ta grupa użytkowników może stać się dość lukratywna dla firmy.

Korzystna pozycja rynkowa

Wzrost wolumenu transakcji ItBit nie jest zaskakujący na rynku byka, gdzie Bitcoin przekroczył 37 000 USD. Kapitalizacja rynku krypto przekroczyła obecnie 1 bilion dolarów – około jednej trzeciej prywatnych inwestycji w złoto.

Analitycy dyskutowali, czy wejście PayPal na rynek miało znaczący wpływ na rynek. Większość zgadza się, że prawdziwy wpływ będzie widoczny dopiero w 2021 r., kiedy usługa zakorzeni się na rynku. W tym roku usługa rozszerzy się również na cały świat i coraz więcej funkcji jest w przygotowaniu.

Wsparcie PayPal dla kryptowalut było postrzegane przez społeczność kryptowalut jako ogromne zwycięstwo i znak legalności dla całego rynku. Jednak od czasu do czasu pojawiała się krytyka, ponieważ niektórzy użytkownicy zgłaszali zawieszenie ich możliwości dokonywania transakcji. PayPal pracował nad optymalizacją limitów kupna w związku z ogromnym zainteresowaniem tą usługą.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Rahul Nambiampurath is an India-based Digital Marketer who got attracted to Bitcoin and the blockchain in 2014. Ever since, he's been an active member of the community. He has a Masters degree in Finance. <a href="mailto:editorinchief@beincrypto.com">Email me!</a>

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now