Dyrektor generalny OKEx wyjaśnia niedawne zawieszenie wypłat na giełdzie

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Dyrektor generalny OKEx odniósł się do obaw dotyczących niedawnego zawieszenia wypłat na giełdzie.

  • Jay Hao przepraszał tych, których to dotyczyło i jest wdzięczny użytkownikom, którzy nadal wspierają OKEx.

  • Platforma zaktualizuje również swoje procesy zarządzania kluczami prywatnymi i schemat nagród.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Jay Hao niedawno zorganizował sesję „Zapytaj mnie o cokolwiek”, aby odpowiedzieć na obawy użytkowników dotyczące zawieszenia wypłat przez OKEx.

Sponsorowane

Sponsorowane

Problemy z jednym z posiadaczy kluczy prywatnych giełdy zmusił giełdę kryptowalut do wstrzymania wypłat na około pięć tygodni w październiku.

W ostatnim AMA Hao powtórzył swoje przeprosiny za stres i niepewność, jakie spowodowało nagłe zawieszenie. Wyszczególnił również aktualizacje systemu zarządzania kluczami prywatnymi platformy, a także nowy pakiet nagród dla użytkowników.

Sponsorowane

Sponsorowane

Jay Hao przeprasza użytkowników za zawieszenie wypłat

W zeszłym tygodniu dyrektor generalny OKEx, Jay Hao, odpowiadał na pytania użytkowników platformy podczas AMA na kanale Telegram giełdy. Podczas sesji Hao powtórzył, że aktywa użytkowników nigdy nie były zagrożone, ale przeprosił za stres i niedogodności, które spowodowała niepewność.

Jak informował wcześniej BeInCrypto, główna giełda wstrzymała wypłaty użytkowników 16 października. Aktywa użytkowników pozostały uwięzione na platformie aż do przywrócenia wypłat 26 listopada.

OKEx wyjaśnił w poprzednim poście na blogu, że jeden z posiadaczy kluczy prywatnych platformy pomagał chińskim władzom w dochodzeniu. Giełda najwyraźniej nie uznała takich incydentów za część swojego planu awaryjnego.

Podczas niedawnego AMA Hao zauważył, że aktywność handlowa na giełdzie wyraźnie spadła w ciągu pięciotygodniowego okresu zawieszenia. Po wznowieniu wypłat wielu użytkowników natychmiast wycofało środki z giełdy:

Pomimo wyraźnych oznak zmniejszonego zaufania użytkowników, Hao pochwalił „wspierających i lojalnych” klientów, którzy zwrócili się z przesłaniem wsparcia.

Skomentował również rosnącą dojrzałość szerszego rynku kryptowalut – najwyraźniej o czym świadczyły dobre wyniki cenowe BTC w tym okresie.

Zawieszenie wypłat: OKEx wprowadza nowe nagrody dla użytkowników

Aby zapobiec potencjalnym przyszłym incydentom, które sprawią, że użytkownicy nie będą mogli uzyskać dostępu do swoich funduszy, giełda podobno zaktualizowała niektóre ze swoich wewnętrznych procesów. Obejmują one sposób generowania i tworzenia kopii zapasowych kluczy prywatnych, a także tworzenie kopii zapasowych głównych kluczy prywatnych.

Hao skomentował dalej raporty o wyciekach w łańcuchu z portfeli OKEx przed wznowieniem usługi. Twierdził, że portfele zidentyfikowane jako należące do giełdy były źle oznakowane, co prowadziło do nieprawidłowych raportów o środkach opuszczających platformę.

Dyrektor generalny stwierdził, że dochodzenie dotyczące posiadacza klucza prywatnego „nie ma związku z OKEx”. Dodał, że platforma pozostaje zobowiązana do przestrzegania wszystkich przepisów międzynarodowych i bez takiego zobowiązania nie byłaby w stanie się rozwijać.

Na koniec Hao szczegółowo opisał różne schematy nagród, mające na celu podziękowanie klientom za ich nieustające zaufanie do OKEx. Obejmują one rabaty i zwolnienia z opłat transakcyjnych, z dodatkowymi korzyściami dla użytkowników posiadających token OKB giełdy.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

A former professional gambler, Rick first found Bitcoin in 2013 whilst researching alternative payment methods to use at online casinos. Having concluded that the root of most of the world’s evils stem from a toxic financial system during his time reading International Politics at university, the disruptive potential of a decentralised, borderless asset was immediately clear. After transitioning to writing full-time in 2016, Rick was able to put his passion for Bitcoin to work for him professionally. He has since written for a number of digital asset publications in a variety of capacities.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz