Doroczny list CEO BeInCrypto 2020

Udostępnij artykuł

Szanowni Państwo,

Rok 2020 był rokiem innym niż wszystkie – COVID-19 drastycznie zmienił globalne środowisko biznesowe, psychologię człowieka i zatrudnienie. Nasz krajobraz gospodarczy został postawiony przed wyzwaniami na prawie każdym poziomie i wyłania się z niego nowy porządek świata.

W tych bezprecedensowych czasach w dużym stopniu staliśmy się zależni od technologii i Internetu, aby utrzymywać kontakty z rodziną i przyjaciółmi, robić zakupy online i czerpać rozrywkę w trudnym okresie. Jednak ta zmiana technologiczna nie jest krótkotrwała, jest czymś, co zostanie na stałe.

Podczas gdy gotówka zamienia się w płatności zbliżeniowe, ta cyfrowa rewolucja zapewnia hakerom i oszustom możliwość infiltracji tradycyjnego systemu bankowego. Brak zabezpieczeń na zwykłych komputerach pozostawia je otwarte na ataki. Nic dziwnego, że coraz więcej osób inwestuje w aktywa kryptograficzne – zapewniają one bezpieczne środki ochrony i gromadzenia funduszy.

Jako analityk z natury wolę przedstawiać wyniki liczbami.

Ceny ropy spadły w tym roku o ponad 20%, podczas gdy Bitcoin osiągnął nowy rekord wszech czasów, zyskując 240%. Tymczasem akcje AirFrance spadły o 50%, podczas gdy Ethereum zyskało na wartości o 430%. Rosyjski rubel stracił do euro aż 30% wartości, podczas gdy NEM wzrósł o 720%. Dostrzegamy sygnały, liczby mówią same za siebie.

A gdyby przyjrzeć się bliżej BeInCrypto, to był to fantastyczny rok ze wzlotami i upadkami, i znowu wzlotami… Z przełomami, ekscytującymi odkryciami, bezsennymi nocami i ekspotencjalnym wzrostem.

Według szacunków IMF około 600 milionów ludzi na całym świecie straciło dotychczas pracę w wyniku pandemii, podczas gdy BeInCrypto urosło z 30 osób w styczniu do 109 w grudniu. I wciąż zatrudniamy kolejne!

Chociaż ruch na naszej stronie pozostawał na stałym poziomie przez większą część roku (dziękujemy Google, my też Cię kochamy), w listopadzie i grudniu odnotowaliśmy krzywą dodatnią. Osiągnęliśmy również nasz próg rentowności i teraz generujemy zysk. Relacjonowaliśmy newsy w 10 językach, zatrudnialiśmy osoby z 20 krajów, a 36% z nich to kobiety. Muszę dodać, że branża kryptowalut jest zwykle zdominowana przez mężczyzn, ale nie w naszym przypadku.

Pomimo oczywistych wyzwań, jakie stwarza koronawirus, był to fantastyczny rok dla BeInCrypto. Rok, który wyprowadził nas ze strefy komfortu, uczynił nas znacznie silniejszymi indywidualnie i jako zespół. Żegnając rok 2020 (proszę, nie wracaj), jestem pewien, że rok 2021 będzie lepszy dla nas wszystkich, zarówno osobiście, jak i zawodowo.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Alena Afanaseva
CEO i współzałożycielka BeInCrypto

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now