Dogecoin jest wyceniany wyżej niż Twitter i Ford

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Kapitalizacja rynkowa Dogecoina przewyższyła Twittera i Ford Motor Company.

  • DOGE zajmuje obecnie 255 miejsce, tuż za największą na świecie firmą wydobywającą złoto Newmont Corporation.

  • Obecną siłę można powiązać z występem Elona Muska w Saturday Night Live w miniony weekend.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Dogecoin jest wyceniany na 49,8 miliarda dolarów, co oznacza, że ​​jest wyceniany wyżej niż amerykański międzynarodowy producent samochodów Ford Motor Company (45,2 miliarda dolarów) i gigant mediów społecznościowych, Twitter (44,1 miliarda dolarów).

Sponsorowane

Sponsorowane

Altcoin obecnie zajmuje 255 miejsce w rankingu Asset Dash, siedząc na ogonie Newmont Corporation zajmującą 254 miejsce. Newmont to największa firma wydobywająca złoto na świecie, której kapitalizacja rynkowa wynosi nieco ponad 50 miliardów dolarów.

Dogecoin wyprzedza Twittera i Forda

Dogecoin jest wyceniany wyżej niż tradycyjna firma towarowa, taka jak Ford, lub po prostu niższa niż taka jak Newmont Corporation, kontynuuje wieloletni paradoks, z którym borykają się tradycyjni inwestorzy, dla których kryptowaluty nie mają fizycznej wartości.

Sponsorowane

Sponsorowane

Kapitalizacja rynkowa jest godnym uwagi sukcesem, biorąc pod uwagę, że została wydana dopiero siedem lat temu 6 grudnia 2013 roku, podczas gdy Twitter i Ford zostały założone odpowiednio w 2006 i 1903 roku. Rozwój Dogecoina przyspieszył w 2021 roku po takich wydarzeniach jak zaangażowanie Elona Muska i znanego biznesmena Marka Cubana w umieszczanie swoich przekonań co do coina w mediach społecznościowych.

DogeFather

Niedawna siła Dogecoin może być powiązana z nadchodzącym występem Muska, który będzie gospodarzem Saturday Night Live w nadchodzący weekend (8 maja). Założyciel Tesli ma słynne zainteresowanie monetą i został nawet opisany jako „DogeFather”. Saturday Night Live zapewni ogromną szansę dla Muska i widzów, którzy mogą spodziewać się wzrostu wartości monety, jeśli zostanie wspomniany przez Muska w jednym z jego występów w programie.

Musk zwrócił się na Twitterze po pomysły na skecze. Jeden z fanów zapytał, czy Musk dołączy swój tytuł „DogeFather” do występów, a DogeFather odpowiedział „Zdecydowanie”. Niektórzy handlowcy uważają, że ekspozycja może doprowadzić do tego, że Dogecoin nabierze jeszcze większego rozpędu.

Kryptowaluta Dogecoin została stworzona przez Billy’ego Markusa i Jacksona Palmera, którzy są inżynierami oprogramowania, gdy chcieli systemu płatności bez tradycyjnych opłat bankowych. Zaczęło się od żartu, używając podobieństwa do memu „Doge”.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Opinia ekipy BeInCrypto w jednym tekście.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz