Dogecoin (DOGE) próbuje znaleźć wsparcie po wybiciu

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • DOGE notowany jest powyżej horyzontalnego wsparcia na poziomie 0,265 USD.

  • Potencjalnie podąża za rosnącą linią wsparcia.

  • Dogecoin znajduje się w fali B struktury korekcyjnej A-B-C.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Dogecoin (DOGE) wybił się ponad horyzontalny obszar wsparcia przy 0,265 USD w dniu 11 sierpnia. Obecnie jest w trakcie potwierdzania go jako wsparcia.

Sponsorowane

Sponsorowane

Jest prawdopodobne, że DOGE znajduje się w strukturze korekcyjnej. Osiągnięcie kolejnego wyższego poziomu byłoby prawdopodobne przed potencjalnym długoterminowym spadkiem.

Dogecoin odzyskuje horyzontalny poziom

DOGE zapoczątkował ruch wzrostowy w dniu 22 czerwca i utworzył wyższy dołek w dniu 20 lipca. 11 sierpnia udało się mu przebić ponad horyzontalny obszar oporu na 0,265 USD i 16 sierpnia osiągnął szczyt na poziomie 0,352 USD.

Sponsorowane

Sponsorowane

Od tego czasu spada, potencjalnie powracając do potwierdzenia obszaru 0,265 USD jako wsparcia. Obszar ten zbiega się również z linią wsparcia wskaźnika supertrendu (zielona linia).

Jednak zarówno MACD, jak i RSI spadają. Ten ostatni jest bliski spadku poniżej 50.

Wykres DOGE dzięki Tradingview

Krótkoterminowy wykres sześciogodzinny wspiera możliwość, że Dogecoin spadnie w kierunku obszaru 0,265 USD.

Altcoin potencjalnie podąża za rosnącą linią wsparcia (przerywana), która pokrywa się z wcześniej zarysowanym obszarem. Oprócz tego, istnieje inna zbieżność poziomów wsparcia tworzona przez obszar wsparcia przy zniesieniu 0,5 Fib oraz linię wsparcia zniżkującego kanału równoległego.

Wreszcie, zarówno MACD jak i RSI są niedźwiedzie, wskazując, że można spodziewać się więcej spadków w przyszłości.

Wykres DOGE dzięki Tradingview

Liczba fal

Trader kryptowalutowy @TheTradingHubb nakreślił wykres Dogecoin, stwierdzając, że token kończy długoterminową falę B przed kolejnym ostrym spadkiem.

Źródło: Twitter

Ruch spadkowy po osiągnięciu rekordu wszech czasów w dniu 8 maja rzeczywiście przypomina wiodącą przekątną (kolor czarny). Dlatego też jest bardzo prawdopodobne, że jest to część fali A struktury korekcyjnej A-B-C (pomarańczowy). W tym przypadku, następujące po tym wybicie z klina jest częścią fali B.

Interesującym zjawiskiem jest fakt, że fala B nie dotarła jeszcze nawet do poziomu oporu przy zniesieniu 0,382 Fib. Jest to niezwykłe, ponieważ oczekuje się, że korekcyjne fale B przynajmniej dotrą do tego poziomu.

Jest więc prawdopodobne, że po odbiciu od wspomnianego obszaru wsparcia nastąpi kolejny ruch w górę.

Wykres DOGE dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz