Dogecoin (DOGE) dostępny w 1800 amerykańskich bitomatach

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Firma Coinflip wprowadziła wsparcie dla Dogecoina (DOGE).

  • Amerykanie mogą teraz kupić DOGE w 1800 bitomatach.

  • Na decyzję firmy z całą pewnością miał wpływ Elon Musk.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Dogecoin, który w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność wśród społeczności, teraz do swojego konta może dopisać kolejne osiągnięcie. Operator bitomatów CoinFlip zdecydował się wprowadzić wsparcie dla meme coina w 1800 bitomatach w Stanach Zjednoczonych.

Dogecoin w Bitomatach

Dogecoin powstał jako inspirowany Shiba Inu żart, jednak ostatnio zdecydowanie pokazał jak powinien wyglądać krypto szturm. To skłoniło amerykańskiego operatora bitomatów CoinFlip do działania.

Firma z Chicago ogłosiła wczoraj, że wprowadziła Dogecoina do swojej rozwijającej się sieci bitomatów. Spółka jest operatorem ponad 1800 krypto bankomatów zlokalizowanych w 46 stanach.

Spółka w komunikacie prasowym stwierdziła, że osiągnięcie “potwierdza legalność monety i pokazuje zaangażowanie CoinFlip w zaspokajanie potrzeb konsumentów i przemysłu w miarę zmieniającej się popularności monet”.

Według dyrektora generalnego i współzałożyciela CoinFlip – Daniela Polotsky’ego, ruch ten umożliwi ogółowi społeczeństwa bardziej bezpośredni sposób na zdobycie Dogecoinów.

Biorąc pod uwagę jego rosnącą popularność i niedawną masową adopcję, jesteśmy zaangażowani w upewnienie się, że Dogecoin jest częścią naszego portfolio monet. Zachęcamy też do dalszego wspierania tej kryptowaluty w nadchodzących miesiącach.

Celebryci wspierają DOGE

CoinFlip uzasadnił wsparcie dla DOGE tym, że otrzymał on wsparcie od najbardziej popularnych nazwisk na świecie. Wszystko zaczęło się od CEO Tesli i SpaceX – Elona Muska. Musk zaktualizował swoje bio na Twitterze, w którym zamieścił napis: “Były CEO Dogecoina”. Oprócz tego opublikował kilkadziesiąt tweetów związanych z DOGE, a nawet zakupił kilka sztuk monety dla swojego syna.

Każda interakcja Muska powodowała natychmiastową reakcję ceny. To doprowadziło meme coina na nowe wyżyny. W konsekwencji, token wszedł nawet do pierwszej dziesiątki kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Hype na projekt stał się tak duży, że zainteresowały się nim inne znane postacie m.in. znany amerykański raper Snoop Dogg.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now