Discord zintegruje MetaMask i WalletConnect

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • CEO popularnej aplikacji komunikacyjnej, Discord, opublikował zdjęcie wersji przedpremierowej przyszłej aktualizacji.

  • Użytkownicy będą mogli podłączyć swoje aplikacje do sieci Ethereum za pośrednictwem MetaMask lub WalletConnect.

  • Nie wiadomo akie możliwości to odblokuje, choć niektórzy użytkownicy już martwią się o problemy ze skalowalnością sieci Ethereum.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

CEO popularnej aplikacji komunikacyjnej, Discord, opublikował zdjęcie wersji przedpremierowej przyszłej aktualizacji, w której użytkownicy będą mogli podłączyć swoje aplikacje do sieci Ethereum za pośrednictwem MetaMask lub WalletConnect.

Sponsorowane Sponsorowane

Discord idzie w stronę Ethereum

Discord jest bardzo popularną aplikacją komunikacyjną, która pozwala użytkownikom na streaming, czat, rozmowy i wideokonferencje, a także tworzenie dedykowanych serwerów, pokojów rozmów, itd.

Dziś, w dniu 9 listopada, Jason Citron, założyciel i dyrektor generalny firmy opublikował zdjęcie z przedpremierowej wersji przyszłej aktualizacji aplikacji. Wskazuje ono, że użytkownicy będą mogli podłączyć ją do swoich portfeli MetaMask lub WalletConnect.

Na razie nie ujawniono nic więcej na ten temat. Nie wiadomo też, jakie możliwości to odblokuje, choć niektórzy użytkownicy już martwią się o problemy ze skalowalnością sieci Ethereum.

Czy Discord zapcha sieć Ethereum?

Discorda używają głównie gracze do komunikowania się podczas grania w różne gry. Co więcej, prawie każdy projekt kryptowalutowy również zakłada serwer discord z szeregiem kanałów. Za ich pomocą stara się tworzyć i zaspokajać potrzeby swoich społeczności.

Play-to-earn staje się szczególnie gorącą koncepcją w dziedzinie kryptowalut. Jest więc całkiem możliwe, że Discord będzie próbował przechwycić jak najwięcej z tego wschodzącego rynku.

W każdym razie prawdą jest również, że miliony osób korzystających z Discorda mogłyby spowodować obciążenie sieci Ethereum, gdyby na przykład operacje w aplikacji były w jakiś sposób wykonywane za pośrednictwem blockchaina.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz