DEX DeversiFi ogłasza airdrop nowego tokena

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • DeversiFi ogłosił uruchomienie nowego governance tokena i airdrop.

  • Projekt ten to DEX warstwy 2, wspierany przez giełdę Bitfinex, ConsenSys i Ledger.

  • DVF zastąpi inny token projektu - Nectar Token (NEC).

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

DeversiFi, DEX warstwy 2, wspierany przez giełdę Bitfinex, ConsenSys i Ledger, ogłosił uruchomienie nowego governance tokena i airdrop.

Token DeversiFi jeszcze w tym roku

DeversiFi, wcześniej Ethfinex, przedstawił DeversiFi Token (DVF), governance token oparty na standardzie ERC-20 dla swojego skalowalnego DEXa zbudowanego na StarkWare.

Według kontraktu udostępnionego w oficjalnym wpisie na blogu, DeversiFi Token (DVF) będzie miał całkowitą podaż 100 milionów sztuk.

Jak twierdzi zespół około 50% podaży tokenów zostanie rozdane w airdropie jako nagroda dla górników płynności i traderów. W ten sposób firma chce zachęcić inwestorów do zaangażowania i adopcji platformy.

Aby nabyć prawa głosu w zarządzaniu projektem i kwalifikować się do podziału opłat, nowe tokeny DVF będą musiały być stakowane na DEXie. Opłaty zostaną podzielone pomiędzy posiadaczy tokenów i dostawców płynności.

DVF zastąpi inny token – NEC

Co ciekawe, DVF nie jest pierwszym tokenem projektu. Do tej pory wykorzystywany był Nectar Token (NEC) – natywny token podmiotu zarządzającego DeversiFi – Nectar DAO.

Tokeny NEC były jednak w posiadaniu kilku dużych graczy. Bitfinex, DeversiFi i kilka innych podmiotów kontrolowało ponad 90% podaży.

W związku z tym zespół zgodził się wyemitować nowy, kierowany przez społeczność governance token, który zastąpi tokeny NEC. Tym razem firma zapewniła, że większość podaży tokenów będzie zarezerwowana przede wszystkim dla społeczności.

Jak poinformował zespół tokeny zostaną rozdane w formie airdropu, jako zachęta do wydobywania płynności. Będą się do niego kwalifikować zarówno obecni, jak i przyszli użytkownicy DEXa. Will Harborne, CEO DeversiFi stwierdził:

Społeczność to jest coś, co odnosi się do tego gdzie wspólnie dojdziemy w przyszłości. Dlatego właśnie token DVF został zaprojektowany tak, aby ponad 50 procent podaży trafiło do społeczności, użytkowników i zachęt płynnościowych.

7% tokenów DVF zostanie rozdystrybuowanych wśród obecnych posiadaczy NEC. W dniu 25 marca zostanie wykonany snapshot, z którego wykluczeni będą duzi gracze tj. Bitfinex, założyciele DeversiFi i kilku innych dużych graczy.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now