DeFi777 uruchamia platformę beta dla ERC-777 do farmingu płynności

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Tokenizowane operacje DeFi są teraz zgodne ze standardem ERC-777.

  • Wydobywanie płynności można osiągnąć za pomocą opakowanych tokenów.

  • Projekt jest obecnie niebadany i znajduje się w fazie beta.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

DeFi777 znalazł się w centrum uwagi, oferując coś nieco innego niż inne projekty DeFi – farme płynności w standardzie ERC-777.

Uruchomiono nowy protokół o nazwie DeFi777, który ma na celu ułatwienie i usprawnienie wszystkim użytkownikom doświadczenia wizualnego (UX).

W komunikacie DeFi777 zauważono, że wiele projektów, takich jak Argent i InstaDapp, już próbuje uprościć UX. Jego platforma przyjęła nieco inne podejście, pakując same tokeny w „super-naładowane” tokeny ERC-777.

Dodał, że protokół nie wymaga interfejsu użytkownika ani nawet przeglądarki dApp, takiej jak MetaMask. Jednak stworzył taki, który został uruchomiony dzisiaj na nowej stronie internetowej w wersji 1.0.

Platforma umożliwia każdemu wygenerowanie ERC-777 dla dowolnego tokena, w taki sam sposób, jak w przypadku tokenów Uniswap LP.

Standard ERC-777 dla DeFi

Standard ERC-777 zapewnia zaawansowany sposób interakcji z umową na token, pozostając wstecznie kompatybilnym ze standardem ERC-20. EIP zaproponowano pod koniec 2017r., ulepszając ERC-20 dzięki funkcjom, takim jak hooki i operatorzy. Funkcje zapewniają większe bezpieczeństwo i kontrolę nad tokenami oraz umożliwiają wysyłanie tokenów w imieniu innych adresów.

DeFi777 wykorzystał zalety tego standardu tokenów Ethereum, aby umożliwić użytkownikom łączenie się z istniejącymi protokołami DeFi, takimi jak Compound Finance. W poście na dodano, że wkrótce będzie oferować integrację z Aave.

Aktywa można również dodawać do pul płynności za pomocą różnych protokołów, takich jak Uniswap, Balancer i Curve. W przypadku pul Uniswap DeFi777 pozwala nawet na zamianę w pule z trzeciego tokena, podobnie jak „włączanie” w aplikacjach takich jak Zapper czy Zerion.

Więcej opcji farmingu płynnościz DeFi777

Protokół umożliwia użytkownikom zdeponowanie specjalnych tokenów opartych na ERC-777 w celu wygenerowania tokenów farmerów, które reprezentują zarówno bazową pulę płynności, jak i wszelkie naliczone zyski. DeFi777 zauważył, że to skutecznie tokenizuje farming płynności.

Zastrzeżenie polega na tym, że inteligentne kontrakty nie zostały jeszcze poddane audytowi ze względu na ograniczenia budżetowe. Powinny być traktowane jako projekt beta z wykorzystaniem tylko niewielkich kwot, dodał założyciel David Mihal.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now